Wpis z mikrobloga

Mirki kochane, proszę o ocenę mojego wrednego pomysłu na praco - przekręt :) Nic nie umiem dobrze robić, nie mam zawodu ani kwalifikacji a pracować trzeba. Ostatnio dorabiam jako ochroniarz na osiedlu, ale i to słabo mi wychodzi. Wpadłem więc na dziki pomysł: zostanę handlowcem. Oczywiście nie umiem sprzedawać, ale rozkminiłem tak: nawymyślam w CV, że byłem handlowcem w kilku firmach. Mam znajomych prowadzących DG, więc nawet dadzą mi referencje. Zlecę profesjonalne przygotowanie CV, w którym wykreuję się na boga-handlowca. I będę aplikował. Ofert dla handlowców jest mnóstwo. Będę żądał wysokiej podstawy np. minimum 4 tys. netto plus prowizji. Umowa próbna na miesiąc. I oczywiście po miesiącu będą mnie wywalali za brak efektów, ale podstawę będę inkasował. Na rozmowę kwalifikacyjną nauczę się jakiegoś skryptu, wykuję na pamięć ściema-historię. Jak myślicie, przejdzie? #pracbaza #praca #przekret #oszukujo #polakibiedakicebulaki #adamowicz #chajzer #stulejacontent
  • 5
@blunek: przeszloby, ale jak nie umiesz sprzedawac to nie przejdziesz rozmowy :D swoja droga to jest dobra sciezka kariery i latwa do ogarniecia jak jestes komunikatywny i kreatywny, jak trafisz do dobrej firmy to mozesz zostac handlowcem-bogiem i wyciagac te 5-6k miesiecznie bez ogromnej spiny.
Nic nie umiem dobrze robić, nie mam zawodu ani kwalifikacji a pracować trzeba. Ostatnio dorabiam jako ochroniarz na osiedlu, ale i to słabo mi wychodzi.


@blunek: Gratki za rozbrajającą szczerość( ͡° ͜ʖ ͡°) A pomysł jak pomysł i tak liczy się wykonanie więc daj znać jak ci idzie jego wykonanie a może pomyśl o autorskim tagu do śledzenia twojej "kariery"?( ͡° ͜ʖ ͡°)