Wpis z mikrobloga

@KozakCzerwony a domeną środowisk prawicowych jest n-------m i mam teraz zrobić mema, że prawacy to neonaziści i napisać "takaprawda"?
Żeby nie było, mam dystans do siebie i potrafię się z siebie i swoich przekonań śmiać ale takie memy nie są w ogóle śmieszne a nawet bym powiedział, że żałosne bo odnoszą się do jakiejś minimalnej skrajności idiotów
  • Odpowiedz
  • 7
@amazing-detective-slash-genius no prawacy to może nie w tak dużej liczbie neonaziści, ale już na pewno nacjonaliści, bądź dresiarze - temu nie przeczę, ale mylisz się bo idioci to nie minimalna skrajność zarówno po lewej i prawej stronie. Idiotów jest od zawsze więcej niż mądrych ludzi. Mem może być nieśmieszny, ale równocześnie prawdziwy.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony no tak ale chodziło mi, że skrajni idioci wygadują rzeczy jak te na obrazku, a nie że idioci są skrajnością ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie pije do tego, że jak chcesz wyśmiać lewaków to imo powinieneś wyśmiać powszechne zachowania i poglądy. Bo na wykopie jeszcze się nie spotkałem, żeby ktoś pisał "fuck white people"
  • Odpowiedz
  • 0
@zhydan ponoć się dało kiedyś, ale jakoś to obeszli producenci automatów. Podobno działał kiedyś trik z monetami o wielkości i wadze zbliżonej do 5zł, ale to wiem od starszego gościa, który lata temu stare niemieckie marki wrzucał do automatu zamiast właśnie 5zł i w dodatku sam tego nie sprawdzałem, więc może to równie dobrze być bajka.
  • Odpowiedz