Wpis z mikrobloga

#przegryw i trochę #poradniktinderowania
Oglądam sobie Magdę M. Kojarzycie, taki serial z lat ok. 2005 o ambitnej pani adwokat, która broni tylko dobrych i niewinnych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jej kochaś, Piotr, to archetyp chada. Ma wszystkie cechy idealnego faceta, którego pragnie kobieta. I tak się zawsze dziwię - dlaczego faceci chodzą na te wszystkie kursy podrywu albo czytają mojego bloga ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamiast po prostu obejrzeć sobie taką Magdę M. Przecież to jest jak instrukcja obsługi kobiety.

No ok, Piotr jest przystojny, zgoda. Wy nie, ale jest jeszcze tyle innych cech, które jarają dziewczyny.

Przeanalizujmy jaki jest Piotr i co w nim jest takie fajne:
1. Ma dobry zawód, jest prawnikiem. Ale duża część z Was też ma świetny dziś zawód jakim jest programowanie. I zarabia > 6 tyś. czyli bardzo dobrze.
2. Jest pewny siebie - zabiega o Magdę, nawet jak mu każe spadać na bambus to nie odpuszcza. Umie swobodnie pogadać z każdym, załatwić podstawowe sprawy. Tu trzeba po prostu zdobyć trochę obycia i wyjść z piwnicy.
3. Uprawia sport - chodzi na ściankę, biega. Wniosek > wykup karnet na siłownię. Zwiększona ilość testosteronu też dobrze wpływa na pewność siebie.
4. Ma swoje niecodzienne, trochę ekstremalne hobby - jeździ na motorze. Kupienie dobrego auta też by raczej załatwiało sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Ma fajną stylówę - skórzane kurtki, marynarki itp. W dobie insta i blogów o modzie dla mężczyzn wystarczy zrobić mały research i się zainspirować. Jak ma się kasę można wyglądać nieźle przy każdej sylwetce.
6. Jest dżentelmenem - traktuje kobiete z szacunkiem, nie naciska na seks. Chyba każda dobrze wychowana osoba nie powinna mieć z tym problemu.

Zmierzam do tego, że to naprawdę nie jest TAK trudne jak się może wydawać. Trzeba tylko chcieć zmiany i można w miesiąc stać się dużo bardziej atrakcyjnym. Wielu z Was naprawdę ma do tego warunki. Ilu jest debili sebixow z przepitymi facjatami robiących na budowach, którzy mają laski? Takim ludziom się udaje, więc czemu Wy macie to fałszywe przekonanie, że liczy się tylko uroda? Może tak jest po prostu najwygodniej - bo nie trzeba wychodzić ze strefy komfortu i popracowac nad sobą. #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 54
@kociooka: #!$%@?. Problem przegrywow jest inny. Tu chodzi o to co jest w głowie. Myślisz, że wystarczy powiedzieć '' idź pobiegać? ''. Przecież wielu przegrywow nie chce rano wychodzić z łóżka, a co dopiero pobiegać, iść na imprezę czy zagadać do dziewczyny. Głowa broni się przed zmianą bardzo często z powodu przeszłości. Są pewne blizny na bani, które niszczą od środka. Najpierw trzeba naprawić głowę, a reszta jest do zrobienia z
@Hloow ok, zgoda. Tylko tak czy siak trzeba nad tym pracować. Nikogo tu nie atakuje, tylko wręcz zachęcam. Sama miałam okres, że chodziłam na terapię, bo mimo że na zewnątrz wszystko wydawało się ok to w głowie miałam przekonanie, ze coś że mną jest nie tak
@Hloow najlepsze jest to, że teraz laski 2/10 mają o sobie takie mniemanie, jakby były minimum 8.
Dodatkowo, jak jesteś ugly to wszystko co robisz ma negatywny kontekst. Tak samo jak klepnie cię w tyłek loszka 9/10 jest hehe spoko segzi, a jak ulaniec 1/10 to "bleee ochyda"
@FilozofujacyTopor ja prdl umiesz czytać ze zrozumieniem ? Przecież to ma być tylko przykład jakie cechy są atrakcyjne w oczach kobiet, wiadomo, że nikt nie jest takim ideałem, ale podpatrujac takie wzorce można choć częściowo zmienić swój wizerunek w oczach kobiet. Serio nie rozumiesz tego, że to ma być tylko inspiracja?
@FilozofujacyTopor: Main stream. Trochę to jest smutne, ale sami nie wybieramy tego co nam się podoba. Obecne seriale to często biała baba + czarny chłop. Do tego dochodzą reklamy i propoganda. Wiesz co to oznacza na przyszłość.