Wpis z mikrobloga

#przegryw i trochę #poradniktinderowania
Oglądam sobie Magdę M. Kojarzycie, taki serial z lat ok. 2005 o ambitnej pani adwokat, która broni tylko dobrych i niewinnych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jej kochaś, Piotr, to archetyp chada. Ma wszystkie cechy idealnego faceta, którego pragnie kobieta. I tak się zawsze dziwię - dlaczego faceci chodzą na te wszystkie kursy podrywu albo czytają mojego bloga ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamiast po prostu obejrzeć sobie taką Magdę M. Przecież to jest jak instrukcja obsługi kobiety.

No ok, Piotr jest przystojny, zgoda. Wy nie, ale jest jeszcze tyle innych cech, które jarają dziewczyny.

Przeanalizujmy jaki jest Piotr i co w nim jest takie fajne:
1. Ma dobry zawód, jest prawnikiem. Ale duża część z Was też ma świetny dziś zawód jakim jest programowanie. I zarabia > 6 tyś. czyli bardzo dobrze.
2. Jest pewny siebie - zabiega o Magdę, nawet jak mu każe spadać na bambus to nie odpuszcza. Umie swobodnie pogadać z każdym, załatwić podstawowe sprawy. Tu trzeba po prostu zdobyć trochę obycia i wyjść z piwnicy.
3. Uprawia sport - chodzi na ściankę, biega. Wniosek > wykup karnet na siłownię. Zwiększona ilość testosteronu też dobrze wpływa na pewność siebie.
4. Ma swoje niecodzienne, trochę ekstremalne hobby - jeździ na motorze. Kupienie dobrego auta też by raczej załatwiało sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Ma fajną stylówę - skórzane kurtki, marynarki itp. W dobie insta i blogów o modzie dla mężczyzn wystarczy zrobić mały research i się zainspirować. Jak ma się kasę można wyglądać nieźle przy każdej sylwetce.
6. Jest dżentelmenem - traktuje kobiete z szacunkiem, nie naciska na seks. Chyba każda dobrze wychowana osoba nie powinna mieć z tym problemu.

Zmierzam do tego, że to naprawdę nie jest TAK trudne jak się może wydawać. Trzeba tylko chcieć zmiany i można w miesiąc stać się dużo bardziej atrakcyjnym. Wielu z Was naprawdę ma do tego warunki. Ilu jest debili sebixow z przepitymi facjatami robiących na budowach, którzy mają laski? Takim ludziom się udaje, więc czemu Wy macie to fałszywe przekonanie, że liczy się tylko uroda? Może tak jest po prostu najwygodniej - bo nie trzeba wychodzić ze strefy komfortu i popracowac nad sobą. #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kociooka: czemu nie odpowiedziałaś na pytanie @arek4444 ? Na dobrą sprawę jedno z ważniejszych w całym wątku

Cytuję dla wygody:

Jest pewny siebie - zabiega o Magdę, nawet jak mu każe spadać na bambus to nie odpuszcza


@kociooka: Zdradź mi gdzie jest ta magiczna bariera dzieląca ludzi, którzy "są pewni siebie i nawet spławieni nie odpuszczają" a ludźmi, którzy "są natrętami lub stalkerami".
  • Odpowiedz
  • 0
@HalfManHalfAmazing umknęło mi. Jeśli nie będziesz chamski i roszczeniowy ani nie zaburzysz jej poczucia bezpieczeństwa, to laska Cię nie uzna za stalkera. Tylko nie wolno skamleć o uwagę, po prostu próbować 2-3 razy gdzieś zaprosić w odstepie czasu i ewentualnie odpuscic, bo dalej to nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 0
@HalfManHalfAmazing nie przez kilka sezonów tylko odcinków, poza tym Magda chyba za 2 razem dała się zaprosić i wgl byla chętna tylko miała problemy z psychika itp. On to zauważył i dlatego nie odpuścił. Jak laska po prostu Cię olewa bo tak, jest chamska i się wywyższa to za taka księżniczka nie ma co się uganiać. Ale wy często przedwczesnie rezygnujecie z fajnych dziewczyn które same trochę się boją (ja tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kociooka: Bardzo mi się nie chcę tego robić o tej godzinie ale widząc ten wysryw muszę obalić te nic nie warte punkty:

1. Większość przegrywów nie ma dobrych zawodów lub mają lecz z różnych przyczyn pracują u janusza za 1500 netto. Bez szczęścia nie ma się szans wbić wyżej, ciężka praca jest tylko ułamkiem sukcesu

2. Przegrywy przez swój charakter, usposobienie oraz doświadczenie życiowe (negatywne zazwyczaj) nigdy nie będą pewne siebie, od zawsze w oczach społeczeństwa byli zerami więc żaden psychiatra tu nie pomoże. A to ciągle zabieganie o Magdę to przejaw desperacji, najbardziej odpychająca rzecz na
  • Odpowiedz