Wpis z mikrobloga

#psy #pies #weterynaria #zwierzeta

Mirki, potrzebuje rady i otuchy.
Dzis dostalem telefon, ze moj pies zyjacy 2k km ode mnie dostal paralizu tylnich konczyn. Szybki wet, zwyrodnienie kregoslupa polaczone z paralizem tylnych lap. Potrafi sie czolgac, je, pije, trzyma mocz, zalatwia sie tam gdzie mu sie pokazuje. Jest na 5dniowej terapii zastrzykowej. Ma czucie glebokie, nie jest zlamany kregoslp, ale jakis okreg ucieka na rdzen kregowy dlatego nie chodzi. Pies to mieszaniec, napewno jamnika, jest dosyc maly, pic rel.

Czy mial ktos podobny problem? Weterynarz mowi ze po 5dniach zastrzykach mozna sprobowac operowac lub zrobic kolejna runde 5dniowa zastrzykow. Cala rodzina wiadomo - research, jest troche klinik w polsce, ale moze ktos z #krakow poleca jakiegos fachowca? Dzien mi sie zawalil...
stachuprzytelefonie - #psy #pies #weterynaria #zwierzeta

Mirki, potrzebuje rady i ...

źródło: comment_VhEmJIfFNxbt97vXQHLndWirf4jFi8vR.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@stachuprzytelefonie: Ja pisałem o uchu mojego psa, jak pytałeś o polecenie weterynarza. Wszystko kosztowało lekko ponad 1 k i dwa tygodnie musiałem siedzieć z pieskiem w domu... żeby nie rozwalił opatrunków itp. Ten specjalny kołnierz nic nie dawał, bo po minucie dawał mu rade, nawet do wc chodziłem na szybkości i przy otwartych drzwiach. Warto było i nie żałuję. Zwierzęta są cudowne.
  • Odpowiedz
@Reiter: we dont deserve dogs ¯\_(ツ)_/¯ i piona za ratowanie swojego! Ja nie wiem jak moga istniec tacy ludzie co czytasz/slyszysz co jakis czas, co zostawiaja je na poboczach, ulicach, przywiazuja do auta/drzewa, topią, etc. Ludzkie scierwo - jak w ogole taki czlowiek moze w ogóle funkcjonowac
  • Odpowiedz