Wpis z mikrobloga

@debildaln: co prawda za mnie kilka razy na Poczcie (nie w żabce czy innym kiosku ruchu) paczki odbierali członkowie rodziny, ale nigdy nie byli proszeni o okazanie dowodu czy coś. Po prostu mówili, że są po paczkę i podawali numer paczki.
  • Odpowiedz
@waciak: na poczcie to roznie bywa. czasami chca dowod
w zabce wlasnie jest latwiej bo chca aby kod sms
ale nie wiem jak to wypelnic
paczka warta 50zl a tyle zabawy. bo na infolinii poczty nie odpieraja albo inia zajeta
ku wa ostatni raz ide na reke ludziom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@debildaln:
Paczki kierowane na odbiór w punkcie partnerskim muszą mieć wygenerowaną etykietę z e-nadawcy. Przy ręcznie wypisywanej etykiecie możliwy jest odbiór osobisty wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej (UP, FUP, AP).
  • Odpowiedz
@debildaln:
Nie mogę już edytować poprzedniego komentarza

http://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/odbior/odbior-w-punkcie/

Na dole strony jest informacja:

Odbiór w PUNKCIE z doręczeniem do punktów partnerskich (sklepy Żabka i Freshmarket, stacje paliw Orlen, kioski RUCHu) oraz automatów pocztowych, jest dostępny wyłącznie dla klientów, którzy nadają w aplikacji eNADAWCA.

Punkty partnerskie (Żabka, Orlen, Ruch) oraz automaty pocztowe nie realizują usług dodatkowych: dokumenty zwrotne, pobranie, potwierdzenie doręczenia albo zwrotu, potwierdzenie odbioru, sprawdzenie zawartości.
  • Odpowiedz
@pcela: jak oni utrudniaja. daliby mozliwosc recznych pisania i sms odbior to by byla dobra konkurencja dla packzomatow gdzie trzeba tez miec albo drukarke albo karte bankowa
  • Odpowiedz