Wpis z mikrobloga

Justyna Kowalczyk trenuje równowagę na falochronach i chwali się tym na fejsie.

Na napisany rzeczowo komentarz, że jest to narażanie życia odpisuje "dziękujemy za informacje", a na prośby o usunięcie posta nie odpisuje nic. Może warto to nagłośnić, żeby post zniknął?

Zrobiłem też znalezisko, ale piszę i tutaj żeby zwiększyć zasięg.

https://www.wykop.pl/link/4939283/justyna-kowalczyk-trenuje-rownowage-na-falochronach-i-chwali-sie-tym-na-fejsie/
#sport #afera #justynakowalczyk #facebook #logikarozowychpaskow
  • 15
@Prokurator1990: @SamBeliar: Mam nadzieję że ktoś z waszych bliskich ma ją polubioną na fejsie i weźmie z niej przykład bo jest taka super gibka i wysportowana jak Justyna i się zdziwi. Wtedy zobaczy kto się zesra na cmentarzu, albo #!$%@? kogo będzie obchodziło ryzykowanie życia osoby w dole.
@tgrzebien: nie porównuję, tylko odpowiadam na twój argument. Jak ktoś może skopiować chodzenie po pieńkach to może skopiować też parkour i wyczynową jazdę na rolkach albo rowerze. Tak czy nie?
@VCO1: tylko tutaj narażanie własnego życia promuje mistrzyni olimpijska itp itd osoba, która musiała walczyć z astmatyczkami i może być dla kogoś przykładem. Może warto by było, żeby napisała, że to narażanie własnego życia i żeby ludzie o zdrowych zmysłach tak nie postępowali, a nie napisanie "nie polecam" z uśmieszkami.
@VCO1: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przy braku argumentów wychodzą bluzgi. Ale powtórzę jeszcze raz. Ktoś nieświadomy może z Justyny wziąć przykład i jednak wpaść do wody, gdzie może na niego czyhać śmiertelne niebezpieczeństwo. Twój argument, że ktoś kto naraża własne życie przez sporty ekstremalne jest tutaj dobrym przykładem, jest bardzo kiepski. Ludzie oglądający ten sport i tego człowieka wiedzą, że to co robi naraża jego życie, a tutaj sytuacja nie
@tgrzebien: przedstawiłem argument, jest przed bluzgiem.

Ktoś nieświadomy może z Justyny wziąć przykład i jednak wpaść do wody

Może też zrobić bez tego, może też wziąć przykład z kogoś innego robiącego coś innego. Czyli trzeba zakazać wszystkiego!

jest tutaj dobrym przykładem, jest bardzo kiepski

dude what

Skumaj, że jak ktoś jest głupi lub nieostrożny to i tak sobie krzywdę zrobi.
@VCO1: widzę, że cię nie przekonam. Chciałem po prostu, żeby ludzie byli świadomi, że to narażanie życia, a nie tylko ryzyko zadrapania. Mało kto wie, co się może zdarzyć po wpadnięciu do wody z takiego falochronu.