Wpis z mikrobloga

@sznapi: Jak lubisz być jedynym białym w okolicy to może i być Luton ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Moja szklana kula nie ma dostępu do danych o tym gdzie będziesz pracował, jakie przewidujesz zarobki, czy będziesz sam czy z kimś...

Bez kwalifikacji IMO północ (Yorkshire, Barnsley, Wakefield). Dużo taniej niż okolice Londynu a zarobki w magazynach nie odbiegają zbytnio od tych Londyńskich.
@sznapi: A moze poludniowe Essex, np. Basildon? Ceny poza-londynskie, a jak nie znajdziesz pracy na miejscu to do Londynu mozna dojechac w 25 minut pociagiem.

Dlaczego:

praca raczej po magazynach

a nie np. katering, restauracje?
Praca czasami lzejsza, czasami lepiej platna, ale napewno latwiejsza do znalezienia i niesie lepsze perspektywy awansu.
@Jofiel: ludzie nie lubia sorka bo sciemnia jak to super elegancko jest z praca, w filmikach na yt mowi ze w zakladach w.okolicach barnsley nie ma zadnych norm itp a przeciez tam sa same kolchozy gdzie trzeba zspierdlac jak beduin
@Pojedynczy: juz pomijajac jak daleko do Londynu to wiadomo, głównie rozchodzi się o to aby nie szukać roboty cały miesiąc i może rzeczywiście robota w jakiejś knajpie, a jak nie wypali to magazyn.
@sznapi: Milton Keynes, St Albans jesli chcesz blizej Londynu. Reading powinno byc OK.
Czy polecam to nie wiem bo nie mieszkalem ale na pewno miejsce jak Luton nie ma dobrej reputacji :P
@sznapi wcześniej mieszkałem w harlow w essex teraz mieszkam w northampton troche dalej od londynu. Z pracą nie ma zadnego problemu a miasto samo w sobie jest bardzo fajne
@sznapi jak chcesz na magazynie to możesz pomyśleć o Rugby, sporo pracy, miasto białe, dużo Polaków, jednak dość drogo, nie wiem ile dokładnie teraz za pokój, ale jakieś 380-450£/ miesiąc, no i Londyn nie tak blisko.
ludzie nie lubia sorka bo sciemnia


@Ziomek420: Another one who did not manage someone's expectation? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek Napisz 'im' chociaż gdzieś w mailu, ulotce, na fb, że Anglia leży w Wielkiej Brytanii, bo pogubili się już jak widać...
Sarkazm mi #!$%@? poza skalę.
@sznapi dawaj do Northampton. Pewną prace znajdziesz przez impact agency w fabryce Kab seating. 39 godzin tygodniowo + nadgodziny i dają kontrakty jak sie sprawdzisz :)