Wpis z mikrobloga

Naprawdę ten Breaking Bad jest taki dobry?xd obejrzałem kiedyś 3 odcinki i olałem bo mnie nie wciągnął. Z drugiej strony podobną sytuację miałem z Narcos, że obejrzałem jednego wieczoru pierwsze 4 odcinki i poszedłem spać z myślą, że obejrzę rano a gdy wstałem stwierdziłem, że mnie nie wciągnął. Koniec końców rok później obejrzałem cały, łącznie z Meksykiem ale do BB nie mogę się przełamać ;X #seriale
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: ja kiedyś zobaczyłem 3 odcinki i odpuściłem, po jakimś czasie dałem mu drugą szansę i tak wciągnęło że zobaczyłem wszystkie sezony, imo do końca trzyma poziom
  • Odpowiedz
@fan_comy Tak średnio, pierwszy sezon rozkręca się w momencie zakończenia. W drugim jest #!$%@?ąca postać żony i za dużo moim zdaniem wątków osobistych które mnie nudziły. Serial jest dobry ale nie nazwał bym go wybitnym. Ostatnia seria właściwie jest tą która robi największe wrażenie.
  • Odpowiedz
@fan_comy: Mi się spodobało prawie od razu. Ja bym się nie zmuszał tak jak tu sugerują. Sam się zmusiłem do GoT S01 i S02 i olałem dalej, bo nic tam się nie działo w moim odczuciu, a za kostiumowymi nie przepadam. Zmusiłem się też do Dark, bo tak wszyscy chwalili. Do ostatniego odcinka czekałem aż się coś ciekawego się zadzieje, ale się nie doczekałem. Serial do bólu przewidywalny, z domieszką
  • Odpowiedz
@fan_comy: Warto. Początkowe odcinki są spokojne, ale później akcja nabiera szybkiego tempa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście są tez póżniej nudniejsze odcinki jak w każdym serialu. Mnie bardzo wciągnął.
  • Odpowiedz
@fan_comy:
Powiem tak oglądałem 3 odc w 1 technikum, nie spodobalo mi się w ogóle.
Przeczytałem wtedy ze do tego serialu trzeba dorosnąć no i dobra za 3 lata na święta grudniowe wróciłem i łyknąłem go w tydzień z hakiem :P
I spośród na prawdę długiej listy seriali jest u mnie top 1. Przede wszystkim za kompletną historię To nie jest coś takiego jak Dexter Walking Dead przeciągane czy ostatni
  • Odpowiedz