Wpis z mikrobloga

Naprawdę ten Breaking Bad jest taki dobry?xd obejrzałem kiedyś 3 odcinki i olałem bo mnie nie wciągnął. Z drugiej strony podobną sytuację miałem z Narcos, że obejrzałem jednego wieczoru pierwsze 4 odcinki i poszedłem spać z myślą, że obejrzę rano a gdy wstałem stwierdziłem, że mnie nie wciągnął. Koniec końców rok później obejrzałem cały, łącznie z Meksykiem ale do BB nie mogę się przełamać ;X #seriale
  • 72
  • Odpowiedz
@fan_comy: mialem takie samo odczucie przy pierwszym sezonie, słabo wciąga, ale oglądałem na siłę, bo skoro tyle osób to chwali, to musi coś w tym być. Od pierwszego odcinka drugiego sezonu zacząłem to oglądać bez opamiętania ;)
  • Odpowiedz
@fan_comy mi i sie podoba bardziej better call saul niz bb. Niektore odcinki sie tak ciagna i sa tak nudne, ze nie da rady wysiedziec :/ odcinek z mucha albo z nieodpalajacym kamperem to dramat. Plus jak dla mnie suabyyyyy mega twist z zona, kompletnie bezsensowny.
  • Odpowiedz
@fan_comy ja żałuję że skończyłam BB jako jeden z niewielu seriali, od tamtej pory nie oglądam żadnych tasiemców, żeby się potem nie denerwować stratą czasu xd
  • Odpowiedz