Wpis z mikrobloga

I o co tu #!$%@? chodzi Ayria pcha się na #!$%@? sama z siebie jara się gościem nie wiadomo po #!$%@? z reszta, a już w następnym odcinku nagle #!$%@? nie? #!$%@? no skręca w kiszkach podobnie zreszta w wielu innych wątkach brak jakiejkolwiek konsekwencji tfu na takie gówno #got #smuteczek
  • 20
  • Odpowiedz
I o co tu #!$%@? chodzi Ayria pcha się na #!$%@? sama z siebie jara się gościem nie wiadomo po #!$%@?


@R4ND0MM: Co to za slang? Można po Polsku? Czytasz czasem swoje wypociny? Mimi ni wapiganaji na ninaandika kwa maandishi mengine katika lugha ya shit
  • Odpowiedz
@PeaceQ: Co to za slang? Można po Polsku? Czytasz czasem swoje wypociny? Mimi ni wapiganaji na ninaandika kwa maandishi mengine katika lugha ya shit
  • Odpowiedz
I o co tu #!$%@? chodzi Ayria pcha się na #!$%@? sama z siebie jara się gościem nie wiadomo po #!$%@? z reszta, a już w następnym odcinku nagle #!$%@? nie?

@PeaceQ: typowy dla stulejow poziom rozumienia kobiet xddd
Jak to było wg ciebie „jaranie się” to mistrzem podrywu nie zostaniesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Aster1981: Wiadomo mi bardzo się po prostu nie podoba ze tak miernie stworzono tą relacje aby później w taki sposób ja zniszczyć? Nie wiem może na sile szukano nawiązania do słów Ayri z pierwszego sezonu gdy rozmawiała z Nedem ale chyba rozumiesz o co mi chodzi tak słabo stworzono coś tylko po to by i tak było po staremu.
  • Odpowiedz
@PeaceQ: Cóż, to chyba oczywiste. Arya nienawidzi wszelkich zachowań arystokracji, bogactwa i słabych dam czy innych idiotycznych lordów Westeros. Sama często to powtarzała i najwyraźniej ta cecha jako jedna z niewielu nie zmieniła się u niej przez cały czas trwania sezonów, a co do miłości między nią a Gendrym to pewnie tylko wynik emocji i wizji nieuchronnej zbliżającej się śmierci, choć szkoda mi ostatniego Baratheona, ale i tak lepsze to
  • Odpowiedz
I o co tu #!$%@? chodzi Ayria pcha się na #!$%@? sama z siebie jara się gościem nie wiadomo po #!$%@? z reszta, a już w następnym odcinku nagle #!$%@? nie? #!$%@? no skręca w kiszkach podobnie zreszta w wielu innych wątkach brak jakiejkolwiek konsekwencji tfu na takie gówno


@PeaceQ: ()()(
  • Odpowiedz