Wpis z mikrobloga

jak ktos nie widzial w jakim stanie jeszcze dzisiaj rano byla wege, zanim poszla do pokoju zwierzen i nie dostala czego chciala (potwierdzenia ze ja wszyscy na zewnatrz domu kochaja), to przypominam shota i cytat co wege mowila do grigoruka:
"nie wiem co tu robisz czy ty tu jestes po to by bylo fajnie zabawnie CZY JESTES TU PO TO BY WYKRECIC KOLEJNA DRAME I PO PROSTU ZRUJNOWAC NAS, yyyy, ja nie jestem w stanie sie tak bawic ROZUMIESZ?"

#bigbrother
SieLongGha - jak ktos nie widzial w jakim stanie jeszcze dzisiaj rano byla wege, zani...
  • 10
  • Odpowiedz
@SieLongGha: od 5 lat twierdze że Jutuberzy to debile co mają problemy żyć bez internetu

no i naprawde oni muszą ciągle jakieś dramy robić, dostawać komentarze by wypełnić pustkę w swoim życiu
  • Odpowiedz
@SieLongGha: "mam nadzieję, że nie będę żałowała tego całego programu" To się kobieta zdziwi xD już w zeszłym tygodniu były na nią hejty, teraz jest jeszcze gorzej xD
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to jej po prostu zaczyna obijać. Słaba psychika, tyle czasu odcięta od świata, wejście Pawła i pogłębiły się schizy.
  • Odpowiedz