Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu w tym kraju jest taki hejt na operacje plastyczne? Aparat na zeby nosi co drugi licealista i nikt sie o to nie czepia, kazdy pochwala bo wiadomo proste zeby to podstawa. Gdzie aparat na zeby kosztuje czesto wiecej niz operacje plastyczne (przewaznie ok 10 tys, u mnie wyszlo 15). A jak tylko mowa o operacji to od razu hurr durr po co ci to zaakceptuj siebie. U mnie od wczoraj ojciec chodzi wkurzony bo dowiedzial sie ze robie operacje nosa, zaczal sie drzec ze co ja wymyslam, ze trzeba na mieszkanie odkladac a nie jakies #!$%@?, ze przeciez mam normalny nos (dlugi i garbaty kartofel ale ok xd). Oczywiscie pracuje i nie mieszkam z nimi i rodzice grosza mi nie dali na start. Ogolnie zabiegi medycyny estetycznej to dla nich pustactwo, co mozna zaobserwowac wszedzie
#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko jest dla ludzi :) jeśli masz ochotę to warto spróbować. Ważne tylko żeby nie przesadzić z ilością poprawek i nie stracić własnego wyglądu. Pewnie wiele osób gdyby miało taką możliwość to chętnie pozbyłaby się operacyjnie jakiegoś kompleksu ale publicznie się do tego nie przyzna :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogło być gorzej, jak powiedziałam, że planuję operację nosa to usłyszałam, że gdyby Bóg chciał, żebym miała inny nos to by mnie z stworzył z innym ¯\_(ツ)_/¯ A na operację i tak odkładam, bo nawet gdy inni uważają, że przesadzam to od gimnazjum jest to mój ogromny kompleks i robię to dla siebie, a nie innych
  • Odpowiedz
AnonimowaRóżowa: Założenie aparatu to nie operacja, po drugie oprócz względów estetycznych przeważnie występują jeszcze względy zdrowotne (zły zgryz, ścieranie się zębów, stłoczenia przez co ciężej dbać o zęby i pojawia się próchnica i inne). Jeżeli ktoś musi sobie zoperować nos ze względu na zdrowie to raczej nikt tego nie podważa. No i każda operacja może prowadzić do skutków ubocznych więc nie wiem czy jest sens ryzykować zdrowiem dla wyglądu. Natomiast uważam,
  • Odpowiedz