Wpis z mikrobloga

Ukraińskie bingo 1! Zaczynamy to co tygrysy lubią najbardziej- serię wyjazdową. I to zaczynamy od razu z nomen omen grubej rury. 12 HASEŁ TRAFIONYCH na 16 możliwych i na dzień dobry wpada POCZWÓRNE ULANE BINGO! Wyniki:
1:31 #kieleckiulaniec musi "to wsadzić tam" ale nie wie jak to KURNA wykonać + 2:32 KURNIA, nie zajęte gniazdo zapalniczki fap fap

1:44 to będzie "must have" gry wyjazdowej- UJĘCIA Z KOKPITU

2:11 WYMACANIE nowego urządzenia do komunikacji- check; wizyta w sklepie I MACANIE wszystkiego- check

COMBO! 2:40 jeszcze nie wyjechali z Kielc, a #ussponton swoim wspaniałym DIALEKTEM MIEDZIANOGÓRSKIM RADZI Przemysławowi że "Trzeba by TUTEJ gniazda do zapalniczki" zamontować. W następnej scenie ulany radzi chłopakom z terenwizji że trzeba coś to cb radio poustawiać"
Dodatki do DIALEKTU: DZISIEJ; w SZOPIE może powymieniamy PINIONDZE

3:22 "ile mamy #!$%@? anten, JA PIERNICZE"

4:19 miałem dla jaj zaznaczyć "CEBULACTWO" kiedy ulany zrobił zbliżenie na cebule i powiedział że to będzie cebulacki wyjazd, ale po chwili dał mi powód żeby zaznaczyć to hasło na serio. Podchodzi do kasy i drze ryja "CZY U PANI BĘDZIE MOŻNA ZASSAĆ TĄ MASZYNERIĄ?!". Nie, #!$%@?, nie będzie można. Tak ławo się tłuszczu nie pozbędziesz, grubasie. Cebula wychodzi również w ukraińskim sklepie, gdzie wielki pan z Polski wydziera się po rosyjsku bo hehe wiecie na wschodzie tak mówią.

5:45 na pierwszy #!$%@? Przema nie trzeba było długo czekać. Najpierw pytanie-killer "Mamy #!$%@? coś na ciepło, oprócz tych swoich chińskich tych?". Kiedy ulany zaczyna się zachowywać w sklepie jak dziecko, i chce wziąć dosłownie każdy rodzaj konserwy, przy paprykarzu Przemo wymięka i mówi "Proszę cię, nie. Proszę cię, nie podchodź mi z tym" XD

6:19 o, coś im cieknie w aucie. Czas na POMOC BEBZUNA. Czyli kamerka w jednej ręce, burn w drugiej i to cała pomoc.

6:40 już meneliada się #!$%@?, WÓDA DO SOKU I JEDZIEMY!!

10:59 grubas ubolewa że zakupili tylko 4 butelki BORŻOMI

12:17 TAKA SYTUACJA że bebzun zapoznał widzów z cenami paliw na Ukrainie sprzed tygodnia

Wysryw kończymy CHLANIEM z którego to chlania był przeprowadzony krótki stream
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ukraińskie bingo 1! Zaczynamy to co tygrysy lubią najbardziej- serię wy...

źródło: comment_6tFdciJysbCMZ7EaHwsP3OrFMKzx8348.jpg

Pobierz
  • 7