Wpis z mikrobloga

UWAGA SPOJLERY
Po tym odcinku D&D osiągnęli dno, szczerze nic mnie już nie zdziwi. Co mnie najbardziej striggerowało:

- Jon Snow który ciągle powtarza jak to on nie chce tronu, jak to bardzo ma wywalone na niego, nie potrafi sie powstrzymać przed powiedzeniem o swoim pochodzeniu Sansie, pomimo błagania Danki bo nie XDD
- Bronn łazi sobie z naładowaną kuszą po komnatach najważniejszych ludzi w Winterfell jak u siebie
- totalnie zrujnowana budowana od początku serialu przemiana duchowa Jaimiego, który nagle z dupy stwierdza że wraca do Cersei i elo XD
- Varys który od samego początku serialu słynął jako Starszym nad Szeptaczami, nagle nie ma żadnego info apropos artylerii przeciwlotniczej Cersei którą widać nawet z kilometra na murach
- Cersei która wysłała Bronna żeby przemierzył pół kontynentu tylko po to, żeby zabić Tyriona. Lecz w momencie kiedy ma go jak na tacy puszcza go wolno ( ͠° °)
- jakim cudem po zniszczeniu statków Euron nie dobił wszystkich topielców tylko grzecznie czekał aż wrócą na brzeg?
- ile właściwie sił ma Danka z Jonem? Wydaje sie że pod Winterfell zginęła większość skoro nieumarli byli już w zasadzie wszędzie gdzie sie dało.
- no i jeszcze postać Brana który aby ratować własna dupe potrafił podróżować w czasie i przestrzeni, przejmować kontrolę nad ludźmi i zwierzętami. Lecz teraz po prostu siedzi na wózku i jest creepem

Ogólnie poziom fabularny 8 sezonu został sprowadzony do filmów pokroju Trasnformers albo Szybkich i Wściekłych gdzie widz powinien raczej wyłączać logiczne myślenie. Smutny koniec tak pięknego serialu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#got
  • 17
- ile właściwie sił ma Danka z Jonem? Wydaje sie że pod Winterfell zginęła większość skoro nieumarli byli już w zasadzie wszędzie gdzie sie dało.


@santiago619: mówili połowę ale ma być wsparcie z Dorne xD

- jakim cudem po zniszczeniu statków Euron nie dobił wszystkich topielców tylko grzecznie czekał aż wrócą na brzeg?


@santiago619: No właśnie jakim cudem złapali tylko Miassandei?

- no i jeszcze postać Brana który aby ratować
@santiago619 sporo bzdur jest, ale niektóre problemy to wy naprawdę na siłę robicie
Snow non stop mówi prawdę. Taki ma charakter, jest kopią Neda. Jeśli przez 8 sezonów tego nie zauważyłeś no to sorry.
Bronn wiadomo bzdura, szczerze mówiąc za pierwszym razem jak to oglądałem byłem przekonany, że oni w jakiejś karczmie siedzą.
Jaimie... Przypomnij sobie jak wyglądało pożegnanie Tyriona i Shea. Poszukaj analogii.
Varys stracił swoje ptaszki, przejął je Qyburn. Była
Bronn wiadomo bzdura, szczerze mówiąc za pierwszym razem jak to oglądałem byłem przekonany, że oni w jakiejś karczmie siedzą.


@Yahoo_: @santiago619: Bo siedzą w karczmie. Nie mam pojęcia dlaczego niby tam poszli, ale tak jest. Przed sceną w środku widać, że wieże Winterfell są dosyć daleko.

Też myślę, że Jaimie niekoniecznie jedzie na odsiecz. BTW Na miejscu Sansy zabrałbym mu przynajmniej miecz. No, ale to szczegół, o który nikt nie
@Yahoo_: Ned kłamał przez całe swoje życie a propos pochodzenia Jona bo poprosiła go o to jego matka. A do dowiedzenia sie artylerii przeciwlotniczej nie potrzeba było żadnych ptaszków tylko zwykłego zwiadowcę który z daleka obserwował by co sie dzieje
- Bronn łazi sobie z naładowaną kuszą po komnatach najważniejszych ludzi w Winterfell jak u siebie


@santiago619: To nie było w Winterfell, tylko gdzieś pod miastem w jakiejś knajpie (co nie zmienia faktu, że scena była dość żenująca).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@santiago619:

poziom fabularny 8 sezonu został sprowadzony do filmów pokroju Trasnformers albo Szybkich i Wściekłych gdzie widz powinien raczej wyłączać logiczne myślenie


Ja wyłączam od 1. sezonu, bo inaczej nie mógłbym oglądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@santiago619: powtórze to co napisał jeden mirek wyzej + dodam coś od siebie:

- Jon powiedział siostrom o swym pochodzeniu, bo ta prawda noszona w pojedynkę by go męczyła: Jon zawsze był traktowany jako bękart i dopiero teraz wie, że bękartem nie jest. poza tym ufa siostrom;

- Varys jak wspomniano wyżej utracił swoje ptaszki, przejął je Qyburn. Varys nie ma w stolicy nikogo, kto mógłby być jego kretem, scena odebrania