Wpis z mikrobloga

Kazali nam czekać 2 lata na epickie zakończenie całej historii. Człowiek liczył dni do premiery pierwszego odcinka, czekał z zapartym tchem.

Jestem zaraz po obejrzeniu 4 odcinka, pozostało dwa. Po ostatnim już nie mam nadziei na uratowanie tego, bo po prostu się nie da... Cztery odcinki i z każdym kolejnym dostajemy coraz większą łopatą gówna w ryj.

Ehhh... Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
#got
  • 6
  • Odpowiedz
  • 4
@HeImans to zle myślisz, juz od 5 sezonu jest ewidentny zjazd i serial spadl na taki sredni poziom, zwykly sredniak ale da się ogladac. Lepiej za duzo też nie analizować xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Eoon 7 sezon do połowy był bardzo dobry, dopiero później zrobił się gowniany. 8 sezon w całości za to jest gowniany.
  • Odpowiedz
  • 0
@waro sezon 7 od początku byl sredni i skonczyl sie sredni z gownianą smiercią Littlfingera, juz nie zakłamuj faktów. Obejrzyj sobie na chlodno to wyjdzie, że sezon 8 lepiej sie prezentuje.
  • Odpowiedz
@HeImans: Miałem wielką nadzieję, że tyle czasu trzeba czekać na nowy odcinek bo scenarzyści poszli do jakiejś szkoły żeby sie douczyć jak robić filmy a wychodzi na to, że uciekali z lekcji :/
  • Odpowiedz