Wpis z mikrobloga

@Pafeuuu: To jak dla mnie jest bardziej na zasadzie mikropłatności itp. To tak jakby do LoLa wszystkie skórki sprzedawali na Steamie - też pewnie by wyszła dobra kasa, gdybyś chciał kupić każdą, ale nikt normalny nie kupuje każdej, tylko najwyżej kilka i to dla postaci, którymi gra najwięcej. Nikt nie każe kupować wszystkiego. :D
@Pafeuuu: Ale własnie cała filozofia polega na tym, że wybierasz sobie zawartość o jaką chcesz wzbogacić swoją gierkę, przez co odblokowujesz sobie dostęp do pociągów które Ciebie najbardziej interesują np. polskie konstrukcje. Myślę, że jest niewielu graczy którzy zdecydowali się na zakup wszystkich pociągów xd
@bartoleo: Dlatego pytam XDXD

@Karatte: Właśnie myślałem, że kupić na legalu samą podstawkę i parę DLC, aby wspomóc jakoś twórców, ale mimo wszystko załatwić sobie gdzie indziej niż na steamie całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hedage: @Wojtex28: Wiem wiem, ale to co patrzyłem ogólnikowo, bo narazie nie mam czasu na analizę ponad 500+ DLC (XD), to i tak musiałbym wydać sporo siana XD Chyba
@Pafeuuu: mody i DLCki to TS mają bardzo zróżnicowany poziom, są perełki jak pociągi od Virtual Railroads czy RSSLO z pełnym sterowaniem (ruszenie z miejsca lokomotywą zajmuje dobre 10 minut xD), ale są i gnioty jak mapy kreowane przez DTG albo modele przenikające przez tory.
@GlobalEliteShop: Jakieś wtyki? ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@HrabiaTruposz: Wiem właśnie i kusi mnie XD

@ChochlikLucek: W ETSie 2 ludzie naprawdę mają zajebista stanowiska do tego :D Ciekawe czy ciężko byłoby choć w pewnym stopniu zrobić to w TS (ʘʘ)

@Karatte: Masz może jakąś listę albo w necie jakie DLCki są polecane przez ludzi, może dzięki temu zaoszczędzę trochę siana
@Pafeuuu: mam 80 GB DLCków i nie zdążyłem ograć ich wszystkich, listy nie mam ale z tego co widzie to trasy amerykańskie są dosyć nudne, a najlepsze są niemieckie/austriackie nie starsze niż 2 lata.
Jeżeli chodzi o modele to RSSLO/VR/ChrisTrains.