Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie na wykopie ta toksyczna atmosfera względem różowych. Obecną sytuację dobrze zobrazował wpis dziewczyny, której chłopak przyznał się że rozprawiczył się w burdelu i tego żałuje. Jaka jest reakcja wykopków?

- HAHA A CO CI MIAŁ POWIEDZIEĆ? ŻE JESTEŚ GORSZA?

-HAHA A TY Z ILOMA SIĘ PUSZCZAŁAŚ SZLAUFIE?

-HAHA MÓGŁ SIĘ NIE PRZYZNAWAĆ FRAJER

-ZAMNKIJ RYJ P0LKO MAM NA TWOJE MIEJSCE UKRAINI

-TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK. WY MACIE TINDERA MY ROKSĘ!!

Ludzie... Serio? Wy tak na poważnie? W rzeczywistości też jesteście tacy nienormalni? Jak wy funkcjonujecie w społeczeństwie?
Ja też jestem prawiczkiem bez grosza przy dupie i z masą kompleksów, ale odrobinę szacunku, empatii i samodzielnego myślenia! Jak wy chcecie poznać kogoś w przyszłości, jak potraficie tylko ublizać i oczerniać bo dziewczyna miała chłopaka i uprawiała z nim seks? Aż tak zazdrościcie? Przecież z perspektywy osoby która czyta takie wypociny jest to conajmniej żenujące, bo nawet nie zabawne...

Tak samo z tą akcją od gruby fejsbukowej. Ok, zdrada to zdrada i partner powinien o tym wiedzieć. A co zrobiły wykopowe przegrywy? Pisały do szkół nastolatek, że te dziewczyny uprawiają seks! A co mają #!$%@? uprawiać? Ogórki czy kartofle? xD

Nie wiem, nie rozumiem tego. Nie jestem w stanie pojąć jak można być takim zawistnym człowiekiem... Jeszcze mi się dostanie od cucków i whiteknightów. xD

#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Za bardzo się przejmujesz. Ja większość spierdoxów umieściłem na czarno (wystarczy jedna, dwie gównoburze z różowymi w roli głównej aby mieć całą tą "elytę" na talerzu). Fakt że to szambo wybija co jakiś czas każdą możliwą szczeliną ale traktuję ich jak ludzi chorych psychicznie, tudzież ciekawe dziwolągi które kiedyś pokazywano za drobną opłatą na jarmarkach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wykop to kloaka; pół biedy, jeśliby tylko kotłowało się w niej to gówno ludzkiego #!$%@?, ale niestety; jest tu sporo młodych niewinnych ludzi, których umysły są chłonne i kształtowane na obraz i podobieństwo tego ksenofobicznego, mizoginistycznego grajdoła;
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba nie rozumiesz jak dziąła wykop. Wykop to portal ze śmiesznymi obrazkami w którym można pożartować lub potrollować. A wpisy o polityce czy o rozważaniach męsko-damskich to tylko zachęta, katalizator do wygłupów. Pamiętaj że na wykopie dużo jest gimbazy a gimbaza ma swoje głupawki.
Oczywiście niektórzy podchodzą do tego bardziej poważnie co nie zmienia faktu że najwięcej plusów w znaleziskach często dostają własnie głupawki.
  • Odpowiedz
jak potraficie tylko ublizać i oczerniać bo dziewczyna miała chłopaka i uprawiała z nim seks?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym do tego jeszcze dodał drugi przypadek. Ubliżanie i szyderę, bo ktoś ceni sobie jakieś wartości i postawy, w tym czystość przedślubną.

Ale generalnie nie ma sie co przejmować, tylko konsekwentnie zgłaszać chamstwo i uzupełniać czarnolisto. Wykop to Wykop. Nawet moderacja kiedyś próbowała mi nieporadnie wytłumaczyć, że dopóki ktoś obraża ale robi to niewulgarnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: uważam, że w kobietach z rodziny nie widzą kobiet - potencjalnych partnerek. część z nich źle się wyraża także o matkach. nie jest mi w żaden sposób żal tych ludzi, wręcz odwrotnie, mam nadzieję, że ci wszyscy zwykli użytkownicy będą się od nich co raz lepiej separować, tudzież niech nigdy nie wyjdą z piwnicy dla dobra wszystkich.
  • Odpowiedz
Do incela na górze: Do PlujacyGrabarz: Ciosanie sosny do wypowiedzi innych spierdoksów nie sprawi, że w końcu znajdziesz sobie kolegów. Nie bez powodu normalni ludzie wami gardzą i się z was śmieją. Jedyny poklask, jakiego możecie doświadczyć w swoim nędznym życiu, to ten od innych, podobnych sobie nieudaczników. Lepiej podaj swój nick żałosny przegrywie, żeby można cię było wrzucić na czarno.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
TrzeźwaProgramistka: > właśnie o to chodzi, te osoby NIE funkcjonują nigdzie poza piwnicą.

@Princessin80: Jest dokładnie odwrotnie. W gimnazjum i liceum miałem zupełnie wywalone na dziewczyny i nie miałem o nich ani dobrego zdania, ani złego, bo czas spędzałem głównie na graniu w gierki. Dopiero na studiach zacząłem wychodzić do ludzi, np. z osobami z grupy byłem na kilku imprezach w klubach studenckich. Frustrujące jest to, że koleżanki ze studiów,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no nie wymagaj za wiele od stulei ( ͡° ͜ʖ ͡°). To taka ich obrona przed światem. Siedzą w swojej piwnicy i się kołyszą do przodu i do tyłu żyjąc w swoim wyimaginowanym świecie. Na szczęście agresywne kuce i stuleje są na tyle tchórzliwe w rzeczywistym świecie, że się ich praktycznie nie spotyka.
  • Odpowiedz