Wpis z mikrobloga

Psycholog/Psychiatra jest wstanie wystawić bez większych problemów L4 na 3-4 miesiące od razu? mam #!$%@? dość, nie daje rady, dzisiaj do pracy nie poszedłem powiedziałem, że jutro od lekarza będzie L4 za dzisiaj też wsteczne bo niech się wali niech się pali nie będę w tym stanie już dłużej pracować

Mam #!$%@? dość, wszystko jest #!$%@? ()

#psychiatria #psychologia #depresja
  • 15
  • Odpowiedz
@zygmnut-goscicki: Może wystawić jednorazowa najdłużej na miesiąc. Ale jeśli czujesz się źle, nie będzie problemu żeby o kolejne miesiące przedłużał. Sam byłem cztery miesiące na zwolnieniu, licz się z tym że możesz być wyzywany na kontrolę w ZUSie.
  • Odpowiedz
@Waltz: Czyli po prostu miesiąc, po miesiacu wracam, mówie czuje sie nadal #!$%@? on wypisuje świstek na kolejny miesiąc, już rozumiem.
Jeszcze podskocze do rodzinnego bo raz mi już na miesiąc dawał na złe samopoczucie
  • Odpowiedz
@zygmnut-goscicki: Tym to nie ma co się martwić jeśli człowiek źle się czuje. Opowiedz mu co się dzieje.. nie owijaj w bawełnę. Może zastosuje jakieś leczenie, a na pewno to zrobi.
Trzymam kciuki Mireczku.
@Adam_wkladamispadam: Ja dostałem list, że mam się stawić na kontrole od razu. 17 stycznia dostałem zwolnienie, a po czterech dniach dostałem list, że mam się stawić 1 lutego na kontrol. Nie ma reguły.
  • Odpowiedz
@zygmnut-goscicki: Dostałem pytanie, w stylu co powoduje, że nie może Pan pracować.. proste, a zarazem trudne. Jak się otworzyłem to tak płynąłem, że lekarz który miał mnie kontrolować przez 20 minut słuchał i pisał w komputerze. Nie zadał mi już żadnego pytania, na końcu dziękuję to wszystko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zygmnut-goscicki: czemu to trzeba w kolko tlumaczyc. Idziesz, dostajesz recepte, prawdopodobnie ssri, moze sertraline, moze escitalopram, dostajesz L4 na miesiac. Wykupujesz leki i grzecznie bierzesz jak przykazal pan doktor. Dzielnie znosisz pierwsze 2-3 tyg objawow ubocznych, ktore zazwyczaj do tej pory znikaja (jak np poglebiona depresja, trzeba miec to na uwadze). Za miesiac jestes na kontroli i mowisz jak na spowiedzi wszystko o tym, co sie zmienilo i jak sie czujesz.
  • Odpowiedz
#psychologia


@mamtukonto: siema ziomeczku siema mówisz że dostanę l4 od psychiatry? ogólnie mam jesieną depresje , po za tym jestem hazardzistą z komornikiem na koncie , no i na koniec wylali mnie z roboty , mogę iść po ustaniu zatrudnienia od psychiatry po l4 ,tylko czy warto? :D
  • Odpowiedz