Wpis z mikrobloga

Odkąd śledzę wykop zauważyłem pewną prawidłowość. Wykopowicze promuja jakąś swoją małpkę, patusa by ich zabawiał ale gdy trafia na szersze grono odbiorców i dostaje kasę ot tak, to kończy się miłość z wykopem i nagle wykop zaczyna go niszczyć, szkalować itd. I tak ciągle. Czemu błędne koło trwa? Wydaje mi się że wykop źle tresuje swoje małpki od samego początku, za dużo kasy za nic skutkuje woda sodowa i położeniem laski na wykop (,)
#danielmagical #patostreamy
  • 16
@Zuriel: Wykopki chcą dymów. A zasada jest taka że jak patostrimer osiągnie dużą popularność, zawsze na jego strimach pojawiają się atencyjne osoby chcące się wypromować u popularnego youtubera, dostać moda, suby, promocja instagrama itd. I to właśnie te osoby wpłacają najwięcej kasy niezależenie od tego czy patostrimer robi dymy czy nie. Najlepszy przykład Magical, posadzi Pezeta przed monitorem, nic się nie dzieje a kaska i tak płynie. Tak działa popularność. Żyjemy
@StraponPrawilnosci: "Nie oglądać" to jak powiedzieć aby klient głosował portfelem, wielokrotnie i tak wracamy w te same miejsca, do tego samego sklepu lub restauracji tylko dlatego bo jest np. blisko, cena atrakcyjna pomimo że spotkały nas jakieś problemy. Ludzie nie potrafią przestać oglądać w ramach protestu lub przestać kupować w danym sklepie ze względu na kiepską obsługę. To co mówią a robią to dwie różne sprawy. Będą oglądać i płacić mówiąc
@kkosinski802: Ja prawie już nie oglądam, więc można. Lubię piłkę nożną ale w ogóle nie oglądam Extraklapy, bo jest po prostu nudna. Tylko europejskie puchary i ligi zagraniczne. Lubię dobre filmy ale nie oglądam gniotów z oceną 4, bo są nudne i oglądanie ich po prostu męczy. I tak samo jest z patostrimami, które według mnie naprawdę dobre i obfitujące w dymy były w 2017, później to już tylko zjazd po
@ROSTALION: Po pierwsze, na razie mają, bo nie ma Magicala. Po drugie Bystrzak narzeka że traci widzów, u Rafonixa też już nie taka sama widownia co kiedyś i brak pomysłów co dalej, jedynie Gural powrócił i coś tam próbuje robić, dzięki czemu zyskuje jakąś popularność, ale wszystko jest do czasu, popularność nie trwa wiecznie, zwłaszcza na youtube, ludzie się po prostu nudzą jeśli nie ma pomysłów. Po trzecie, czy nie pajacują