Wpis z mikrobloga

Oni nawet walnęli się w nazwisku Gendrego, skoro urodził się w King's Landing to powinien być Waters, a nie Rivers. A jeżeli brać go za syna Roberta to Storm...
#got
  • 7
  • Odpowiedz
@Bubbo ta dokładnie to samo zauważyłem. Nawet nie wiem gdzie i jak szukać połączenia z Rivers, może my czegoś nie wiemy? Jednak bardziej prawdopodobne jest, że się pomylili, ale pls, serio?
  • Odpowiedz
@Bubbo: Wlasnie Gendry przejmuje cechy i wątki dwóch bohaterów z książki - Eddrica Storma i jakiegoś innego bękarta Roberta. Nie pamiętam w sumie którego, dawno czytałem. Może coś im GMMR powiedział, sam się jebnął, a dedeki nie ogarnęli?
  • Odpowiedz
@Bubbo: to nie pochodzi od miejsca narodzin tylko miejsca wychowania, dlatego Rivers

przykładowo Jon Snow urodził się w Dorne, ale wychował i żył na północy, więc Snow
  • Odpowiedz
@cucaracha: @PanHagrid: @Bubbo:

https://graotron.fandom.com/wiki/Gendry_Baratheon_(serial)

Całe swoje życie spędził w Królewskiej Przystani pracując w kuźni pod okiem płatnerza – Tobho Motta, gdzie wykuwał zbroje i bronie dla wysoko postawionych osób.


Gendry is the last living bastard son of King Robert Baratheon, who throughout his childhood was unaware of his lineage. Gendry did not receive the bastard surname used in the Crownlands (Waters) because, like the rest of his half-siblings, he
  • Odpowiedz