Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że większość dziewczyn na Tinderze nie sili się nawet na jakikolwiek opis. Szczytem kreatywności jest dodanie konta z Instagrama czy Spotify. Z drugiej strony - po kilku próbach podjęcia konwersacji wniosek jest prosty: im bardziej biedny opis lub jego brak tym bardziej jest to typowa płytka laska bez zainteresowań czy światopoglądów. Można zatem odsiewać je już na wstępie.

#tinder #logikarozowychpaskow #wysryw #gownowpis
  • 22
#!$%@? mnie to, że większość dziewczyn na Tinderze nie sili się nawet na jakikolwiek opis.


@Kamokamo: A ja po przeczytaniu kilkunastu potrzebuję sobie podłączyć kroplówkę z chemią. 1 na 100 opisów różowej ma jakiś sens. Reszta to "NO ONS, FWB", emoji, podróże i cytaty typu "Carpe diem". Ew. jakaś nadksiężniczka jasno da ci do zrozumienia, że chce bolca na białym koniu, więc se daruj polaku-robaku.
@Kamokamo: szukasz tam zony czy ruchania? mysle ze instagram lub spotify wystarczy, da sie ocenic czy da sie z laska porozmawiac, niby mozna napisac wiecej, ale po co, mozna znalezc bardziej kreatywne opisy, ale zazwyczaj to profile tworzone dla beki, najlepsze sa takie ktore same wymagaja kreatywnosci od niebieskich, ogolnie tinder i badoo to rak
@PeterFile naczytalem się już sporo tego gówna, mogę podsumować to tak:
-netflix
-podróże (tutaj rzeczywiscie róznie bywa)
-kawa (ale nie odróżnia flat white od cappuccino XD)
-dobre wino (prossecco/carlo rossi XD)
-dobra książka (grey XD)
-siłownia (robienie dupy na schodkach czy innych orbitrekach, w porywach do kettli i crossfitu)

XD

Ale zdarzają się rodzynki, z którymi normalnie popiszesz i nie są płytkimi księżniczkami jak 90% kobiet na Tinderze
@Kamokamo: czego wymagasz od ludzi xD zainteresowania są generyczne i płytko rozwinięte gdyż w takim środowisku się otaczają, do tego dochodzi masa instagramowych idolek które biorą kubek kawy, rzucają tagi 'coffeetime' i podnieta xD nie dość, że kawa nie wpływa im dobrze na zdrowie (bo przeważnie piją słodkie jak #!$%@? hui wie co) to jeszcze odwania organizm i skóra średnio wygląda jak chleją tego sporo..
wino to w sumie plus -
@Kamokamo:

Jestem informatykiem, ale aktualnie poświęcam czas mym pasjom - pracuję w górach i nad własnym startupem. Cenię sobie intelekt, ambicję, kreatywność, otwartość, dobry humor, elastyczność i kulturę osobistą. Spędzam sporo czasu poza domem, uwielbiam outdoor. Trekking, narty, zwiedzanie, czasem leniuchowanie, wszystko bez regularności, bez przymusu. Nałogów brak i vice versa.

Ty - 175+ i nie możesz być patyczakiem. Ja mam 167 i nieco krągłe kształty.

Przygodne znajomości i desperaci
K.....r - @Kamokamo: 

 Jestem informatykiem, ale aktualnie poświęcam czas mym pasjo...

źródło: comment_IIq6KqkpLaxcUudvGllEMcTqiLHgbHZe.jpg

Pobierz
@Kamokamo: to prawda, wiele nawet się #!$%@? nie wysili ze zrobieniem dobrego zdjęcia ,co chwila ziemniak, borsuk, krzywy ryj. Niektóre sprytniejsze pierwsze zdjęcie ładne ale kolejne to już pasztet. Niektórzy ludzie chyba totalnie stracili kontakt z rzeczywistością i nie wiedzą że aby coś zdobyć trzeba się postarać.
@jezus_cameltoe no właśnie z tego co wiem to witaminki nie muszą się zbytnio starać bo zawsze znajdzie sie jakiś adorator, który lubi sie wysilać do takiej księżniczki żeby zaruchać. Serio nie spodziewam sie zbyt wiele po większości ludzi tam siedzących, ale jednak nadal mnie to przytłacza, że jest ich #!$%@?
@Kamokamo: przepraszam pomyliłem z Badoo, na Tinderze są o niebo ładniejsze a na pewno dużo mniej nieatrakcyjnych. Na Badoo jest więcej brzydkich i mam niezłe zainteresowanie jak na brzydala. Co ciekawa jedna dzieciata ale 8/10 chciała ze mną pogadać. W Realu jednak najbardziej wypada - zwyczajnie warto mówić wszystko i jak najszybciej się próbować umówić. Kobiety nie wyskakują z pazurami o to tylko najwyżej odmawiają a wtedy trzeba się uśmiechnąć i