Wpis z mikrobloga

@4rh4nt: o moja 147 ludzie sami sie pytali czy sprzedam(dbalem o nia, wszystko robiobe na czas, zero rdzy a rocznik 2001). Sprzedalem w 6 godzin po tym jak zdecydowalem, ze sprzedaje.
@4rh4nt: Prawidłowa odpowiedź brzmi - to zależy. Np kupienie tego, co chcę kupić ja (czyli nie tylko konkretny model, ale i silnik i wyposażenie) będzie graniczyło z cudem, a kiedy ją zaparkuję pod domem, otworzę dobrego szmapana :)
@derylio1
@4rh4nt Takie auta łatwo się sprzedaje jak są zadbane, bez druciarstwa i zgodne z oryginałem, ktoś kto szuka kombi do 15 tysięcy szuka spośród kilkunastu modeli, ktoś kto szuka sportowej alfy do 15 tysięcy dużego wyboru nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chodzi mi o sprzedanie w przyszłości, bo nie chciałbym mieć samochodu na zawsze


@4rh4nt: Czyli zanim kupiłeś minimum dziewięcioletnie auto (koniec produkcji 2010) już pytasz się czy łatwo będzie można sprzedać?! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@4rh4nt: Całkiem sporo, bo kupno/sprzedaż używanych aut to zawsze pewnego rodzaju loteria. Tym bardziej auta, którego marka u Januszy nie ma "dobrej opinii" i które lubi być zajeżdżane (no bo GT, sport i Alfa). Poza tym już myślisz o sprzedaży zanim auta nie kupiłeś i nie przekonałeś się w jakim jest stanie. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arcypatelniagrozy: 159 w kiepskim stanie jest dużo więc ciężko sprzedać. Ty pewnie podałeś wyższą cenę słusznie wynikająca z inwestycji ale nikt nie wierzy w sprzedaż auta po regeneracji turbo i wymianie rozrządu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arcypatelniagrozy: wiesz faktura dla Janusza nie musi być dobrym dowodem bo ile to on już faktur sam podrobił. Nie mówię że cena jest zawyżona tylko wyższa od najtańszych co zrozumiałe. Powodzenia w sprzedaży. Ja też myślę czy swojej nie wystawić ale to 2.4 AT.
@4rh4nt:

Sprzedałem parę w życiu, idą w parę godzin. Ale z reguły były to dość poszukiwane przez niektórych wersje. 159 z TBI, Giulietta z 1.4 turbo (ta akurat była zwykłym autem), Giulietta z TBI.