Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, potrzebuje jakiejś osoby z #wroclaw która by mi pomogła w kupnie samochodu, sam się nie za bardzo znam a nie chce kupić jakiegoś super szrota :/ Generalnie chodzi o Seata Leona I, Pan od którego chce kupić jest osoba prywatną i wydaje się dość wiarygodny ale wiecie jak to, lepiej dmuchać na zimne. Mówi że można podjechać na stacje diagnostyczną i mogę przyjechać z kim chce (bo napisałem że podjade z mechanikiem i ogarne to auto). Byłby ktoś w stanie mi pomóc? Bo mam około 200km :c #pomoc #motoryzacja #samochody #carboners #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 19
wejdź może na jakieś forum o leonach i popytaj
może akurat ktoś się znajdzie kto ci obada za flaszkę autko

a osoba, która ma takie auto będzie raczej znała potencjalne bolączki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1KNG: zgadzam się z przedpisca. Kupować w rodzinie. W swojej wiosce ewentualnie obok.
Jak to jest dobre auto to zanim dojedziesz już go nie będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1KNG: to weź najbliższego mechanika obok siebie. Popytaj znajomych czy rodzinę. Jak by coś to on będzie musiał naprawiać i świecić przed tobą oczami.
@Sl_w_k_1: no ale jak naprawi? :D przecież bym już nie wracał do niego, czy po prostu sobie jak jest tam 6k a jak nie będzie tak jak miało być to utargować coś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M1KNG: nie dogadaliśmy się.
Weź z swojej okolicy tam gdzie mieszkasz mechanika.
Będziesz mógł mieć do niego pretensje jak się okaże że coś z samochodem będzie nie tak