Wpis z mikrobloga

@Nagini: To niestety bardzo źle świadczy o tobie jako człowieku, partnerze, członku spoleczenstwa. Statystycznie też wszystkich ludzi pozbawionych emapti, żalu i dystansu do takich spraw, mogę zakwalifikować jako typy potwornie sfrustrowane i pełne lęku, pod tym swoim cieniutkim pancerzykiem. Do tego są z reguły samotni, a relacje jakie budują są wątłe, oparte na złości i roszczeniowości. Mam nadzieję, że jeszcze się przebudzisz, bo szczęścia zaznasz w życiu tyle ile kupisz sobie
@WiFoN_xD: Aha i drogi Wifonku tym razem zgłosiłam to od razu do straży miejskiej i ochrony, ale nie potrafiłam powiedzieć nic oprócz wyglądu tego gościa, nie znałam jego danych, numeru i oni nic nie potrafili z tym zrobić tylko do domu kazali mi wracać. Taki obraz ochrony jest w tym kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nagini: Typiaro, przecież ty nawet nie próbujesz się kryć z byciem attention whore. Jak kobieta podlega próbie gwałtu to idzie go zgłosić na policję, a nie opisuje co 2 dni na wypoku nowe próby. Daruj sobie wołanie mnie do swoich wysrywów, bo serio mam ciekawsze rzeczy do roboty niż tłumaczenie rzeczy oczywistych jakiejś typiarze z podstawówki.
@Twinkle: co 2 dni xD tylko dwa razy to opisałam, bo miałam takie zdarzenie, ten drugi post zresztą był jak byłam nietrzeźwa i wystraszona i wróciłam do domu, potem go usunęłam. Nie rozumiem o #!$%@? wam chodzi. Jak tak ci to przeszkadza to na czarno mnie dodaj stara babo xD Hurr durr matka mnie wcześniej z tzipy wyciągnęła więc jestem lepsza.
@Nagini: Matko z córką, kobieto, ale ty jesteś prosta, wulgarna i zwyczajnie ... niemądra. Daj sobie spokój, zajmij się sobą i trochę nad sobą popracuj, bo sprawiasz wrazenie tragicznie prymitywnej, z tą żenującą przystawka, że wydaje co się, że te pełne agresji wpisy czegos ci przysporzą czy też zrobią na kimś wrażenie.
Z pełnym żalem, troską i współczuciem proszę, daj sobie szansę...
@KrolWlosowzNosa: śmieszy mnie to wasze gadanie o braku empatii i frustracji bo ćpuna nie żałuję. Pewnych granic się nie przekracza, mój znajomy walił na potęgę zwłaszcza substancje których łączyć nie powinien, jemu się nie dało pomóc bo pomocy zwyczajnie nie chciał, ale tak, to o mnie źle świadczy że nie chlipam nad tym że umarł bo okazał się lekkomyślnym idiotą który wziął śmiertelną dawkę xD dla przykładu ja staram się nie
@KrolWlosowzNosa: widzę merytoryczna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że nie odniosłeś się do tego o co miałeś o mnie główny zarzut. Jednym słowem jesteś hipokrytą, masz do mnie pretensje że nazywam innych ćpunami sam mnie oceniając od frustratek i jakichś zaburzonych osób po paru wpisach xD dajcie obrazek z dwoma spider-manami
@Nagini: u mnie znajomi znajomych tak samo padają... Ostatnio przedawkowanie hery i fenta no i wszyscy w około smutni a ja typa nie znałem nawet. Próbuję ich wspierać bo jednak utrata przyjaciela łatwa nie jest ale akurat nie boli mnie to że odszedł tylko fakt że go nie poznałem i cierpią też moi przyjaciele (,)
@LPSzycha: @Bover: Chłopaki ale założenie, że człowiek jest z natury dobry i wart szacunku i wspolczucia, to podstawa wszystkiego co można nazwać etyką i życiem społecznym.
Dzięki właśnie Wam, choć to nie Wasza wina, polska ulica zawsze wygląda jak kolumna pogrzebowa. Wieczny smutek, zaspienie i wilcze spojrzenia. Nad tym wszystkim mgiełka agresji.

Uśmiechnijcie się. Zaryzykujcie, bo na pewno jesteście logiczni i włączając statystykę możecie założyć, że jutro w autobusie nie