Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Ten PixelHouse to jakiś żart xD Część okien wyklejona reklamami prawników, psychologów, notariuszy, w niektórych za to syf jak na obrazku poniżej, bo ktoś robi z tego składzik xD Widzisz go i kojarzy się z jakimś squatem z reklamami jak w Zakopanem xD
Mieszkałem tam chwilę i w środku nie jest lepiej, gorąco jak cholera, otwórz okno to głośno od legnickiej + ludzie palący na tych balkonach = wszystko leci do sąsiednich mieszkań bo balkony mają połączone kratki xD

Już nawet nie mówię że wizualizacja vs finalny wygląd jest tak znacznie inny xD

#wroclaw
Pobierz
źródło: comment_wLzVek9FosgXefQPPmsR9urAsnzENzQK.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: wystarczy mieć szyby z jakimś większym refleksem, albo nie wiem, przyciemnione, czy cokolwiek innego, wtedy może i nawet nie byłoby takiej szklarni w środku
@Reepo: Tam w środku ludzie sobie do okien zaglądają? Przerąbane. Szczerze, to ja byłam święcie przekonana, ze to są jakieś mikroklitki jednopokojowe do kupienia dla studenciaków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialaowca: nie no, to są loggie przedzielone takimi ściankami, więc jak ktoś dzieli tą samą przestrzeń szkła między "pikselami" to i tak się nie widzi raczej. Tam problem jest taki, że to są loggie a nie balkony i mimo wszystko nie są szczelnie oddzielone, mają wspólne kraty, prześwity itd. przez co jak ktoś gada obok/pod tobą to to strasznie słychać, tak jakbyś miała kogoś w mieszkaniu. Nie mówiąc już o paleniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: ludzie mnie minusowali jak mówiłem ze deweloperzy powinni zakrywać balkony bo biedny upokorzony naród, nie umie w estetykę i zacznie się cyrk. Pixel House jest przykładem tego