Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przestroga dla wszystkich na moim przykładzie NIE ZMARNUJCIE SOBIE ŻYCIA!
Wiele osób ma faktyczny problem z wyglądem, żyją w biedzie bądź chorują na depresje, która uniemożliwia im funkcjonowanie to powiem wam na moim przykładzie, że jest coś gorszego - przeżyć 26 lat życia NIC nie robiąc. Pomijam studia, na które chodzi się zaliczyć i do domu.. całe dnie spędzone na komputerze, codziennie ta sama szara rzeczywistość, nic nie wnoszące do życia godziny spędzane na kompie, TV i innych bzdurach, czipsy i piwo. Jest to stabilne i spokojne ale pomyślcie sobie, że mija 26 lat spędzonych dosłownie na niczym. Nagle macie 26 lat i tak jakbyście nic nie zrobili w życiu. Inni mają samochody, mieszkania, żony, ciekawe życie i zainteresowania a wy nic. Codziennie taki sam dzień niczym się nie różniący od poprzedniego. Wszystko idzie do przodu a wy stanęliście w miejscu na 26 lat. Wiecie, że coś można zrobić, nawet czytaliście blogi o rozwoju, to że warto się uczyć języka obcego itp ale nie.. odłożyliście to na później bo kiedyś to samo się stanie a jedyne co się stało to kolejny rok na karku..

#przegryw #zalesie #depresja #gownowpis #tfwnogf #prokrastynacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przestroga dla wszystkich na moim p...

źródło: comment_1cYoPXhSyC0W3q5k3XoVIpAWYzSzbgXh.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jest przyjemnie za to, co? Na bardzo podstawowym poziomie, ale jest, kiedy życie opierasz głównie na rozrywce. Powiedz, gdzie pracujesz? Studia są takimi szynami, po których się jedzie bez większego wysiłku. Dobre jest w nich to, że mają cel. Jeśli trafiłeś na studia zapewniające dobrą pracę, to prawie bez wysiłku taką pracę będziesz miał, bo to po prostu skutek.

Tak czy siak po studiach faktycznie dopada coś takiego jak
  • Odpowiedz
Inni mają samochody, mieszkania, żony, ciekawe życie i zainteresowania a wy nic.


@AnonimoweMirkoWyznania: auta za które trzeba bulić kupę kasy z krwawicy pracowania niewolniczego, mieszkania w klatce, żony która nie wiadomo czy cię kiedyś nie zrani, dzieci o które będziesz się wiecznie martwił, ciekawe życie to pojechać na wycieczką do Turcji?? czy jeżdżenie rowerem?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trawa zawsze bardziej zielona po drugiej stronie. Myślisz żeby oni co tydzień latają do Bangkoku? Mają tak samo nudne życie i dodatkowo kredyty na mieszkania i samochody, spędzają 8-12 godzin w pracy i na dojazdy. Widziałeś chociażby statystyki rozwodów? Ile osób chciałoby nic nie robić, ale nie mogą sobie na to pozwolić. Nie masz prawa doradzać nie mając doświadczenia z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
28 lat:
Mam mieszkanie bez kredytu, sam zarobiłem
Mam dobre studia
Mam wysokie stanowisko specjalistyczne
Mam żonę
Mam dziecko
Mam dobry samochód

Ile ja bym dał żeby móc sobie tak przez chociaż 3 dni nic nie robić, nie mieć zmartwień, tych wszystkich obowiązków, posiedzieć na kompie przy piwie i chipsach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nic nie wnoszące do życia godziny spędzane na kompie, TV i innych bzdurach


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, no i najlepiej, żadnych bachorów, żadnych obowiązków, różowa nie truje, żeby iść do pracy, robi się, co się chce, ja sobie gram w gry albo ćwicze, niedługo idę na siłke, a mój kumpel ma dwójke dzieci #!$%@? po 12 godzin dziennie i ledwo psychicznie wyrabia, jego praca też nic nie wnosi, oprócz utrzymywania żony i bombelków,
  • Odpowiedz