Wpis z mikrobloga

Obecnie, bodajże w neonet, jest dostępny galaxy s9 za niecale 1900 zl i nawet zarezerwowalem sobie jeden egzemplarz, ale jak zaczalem czytac o tym co #!$%@? samsung z exynosem... Użytkuje ktoś z Was ten telefon i jest w stanie powiedzieć jak wygląda bateria na dzień dzisiejszy? Aktualizacje coś zmieniły?
Bo jak faktycznie ma trzymać 3h na ekranie to poczekam na nowego oneplusa, albo kupie siajomi mi9 xd

#android #samsung #telefony #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
@toldwi tyle trzymają samsungi bez plusa, ze snapdragonem wcale też jakichś cudów ni ma. 3 godziny intensywnego użytkowania, malo intensywnego (wykop, internet) ok. 4 - 4,5 w porywach. Jak się jest januszem baterii, to można pewnie wyciągnąć więcej (czarny motyw, tapeta, obniżona jasność, wyłączanie synchronizacji, aplikacji w tle, itd.), ale ja mam to gdzieś. Najwyżej podłączam na chwilę koło tej 16. A poza tym telefon przedni, zwłaszcza za taką cenę.
  • Odpowiedz
@toldwi polecam od razu po zakupie wlaczyc tryb sredniego oszczedzania baterii. Praktycznie nieodczuwalna roznica a od rana do wieczora bez problemu mi wytrzymuje. A gram na nim, robie zdjecia itd ;) Wiadomo, ze nie bez przerwy.
  • Odpowiedz
Mam akurat ten model i powiem, że dużo zależy od używanych ustawień. Jeśli włączysz Always on Display na stałe, rozdzielczość WQHD, tryb dzienny na stałe, to pół dnia i klops. Jeśli na średnich ustawieniach będziesz jechał spokojnie wytrzymasz dzień przeciętnego użytkowania. Bateria w żadnym wypadku nie powala, ale nie powiem, żeby to było jakoś uciążliwe specjalnie, bo szybkie ładowanie robi swoje. Plus jest emeryt mode ("tryb maksymalnego oszczędzania energii"), który potrafi długo
  • Odpowiedz