Wpis z mikrobloga

Jaką stronę polecacie na której kupię szablon do CV? Chodzi mi o szablon który mogę edytować w google docs (może być wordowy dokument) a nie kreator.

A może jakiś prosty tutek by zrobić w miarę przejrzystą i ładną cvk-ę? (google docs, od biedy word online)
#pracbaza #praca
  • 8
@Lewo: chodzi o sam schemat cv, czy klauzula danych osobowych na dole czy u góry, czy jezyki po lewej czy po prawej, dane kontaktowe czyli @, telefon czy linkedin gdzie maja byc, umiejetnosci miekkie/twarde,certyfikaty kursy, rozplanuj sobie co gdzie ma byc zeby i tego za duzo nie bylo ale estetycznie ujęte.

Na behance.net masz sporo, a jak wpiszesz cv template modern w google to juz bedzie szał.
Powodzenia
@Hybris: korzystałeś jakiejś ze stron? bo, to że jest dużo wyników w google to wiem, chciałem wasze rekomendacje konkretnych stron / tutków.
Chodzi mi o elementy graficzne, odpowiednie wypoziomowanie, tekst który będzie na danych elementach graficzny będzie dopasowany, miał odpowiednie marginesy. Czarno-białe cv gdzie po prostu wpiszę daty mnie nie interesuje, do tego mam nawet darmowe szablony google docs.