Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki, mam takie pytanie do Was. Sprawa jest taka, dawniej bylem kosciotrupem, no ale pocwiczylem i przymasowalem troche, waze teraz 85 kg, podobnie jak moj kumpel, tylko ze k---a dalej mam kompleks na temat swojego wygladu, bo sprawa wyglada tak - Obaj mamy po 16 lat, tylko ze ja zauwazylem ze mialem opoznione dojrzewanie tzn pozno mutacja (ktorej do konca jeszcze nie przeszedlem), nie mam zarostu i twarz dziecka 12 lat, a moj ziomek pelna broda i wyglada jak 10 lat starszy. No i problem polega na tym, ze mamy prawie ten sam wzrost i taka sama wage, ale on wyglada jakos tak k---a nie wiem, szerzej:( Jest tez bardziej ulany, ale chodzi mi o to ze postura przypomina juz doroslego chlopa, a ja k---a co najwyzej przerosniete dziecko, waskie barki. uprzedam juz was nie zalalem sie jakos strasznie, mam 85 cm w pasie gdzie on ma kolo 10 cm wiecej, no ale ogolnie jest szerszy ode mnie jesli chodzi o barki tez :( Mam do Was teraz pytanie, jest jakas szansa ze kosci mi sie rozrosna w przyszlych latach i bede jakos nie wiem, szerszy? Czy to juz genetyka i nic sie raczej nie zmieni? Zawsze myslalem ze jak zwieksze mase to bede wygladal chociaz po posturze powazniej, a wychodzi na to ze dalej mam z tego powodu kompleksy xD
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Masz 16 lat ćwicz dalej n---------j i będzie git. Masz czas żeby nabrać męskości i nie porównuj się do innych bo uwaga każdy jest inny xD i liczy się to jaki zrobiłeś progres.
  • Odpowiedz
  • 1
Na wyglądanie doroślej masz jeszcze czas, póki co przemyśl, co możesz zmienić w swoim zachowaniu, by inni brali cię za dojrzałego. Np. nie rzucaj k-----i co kilka słów, bo to domena smarkaczy i patologii.
  • Odpowiedz