Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki.. albo ja sie nie nadaje do zycia zupelnie albo nie wiem juz sam

bardzo dokucza(ła) mi samotnosc - poznalem kogos. ale #!$%@?, mam juz tego dosyc
mowie ze ide czytac, za 30 min wiadomosc, czy juz poczytalem
ide zrobic obiad
za godzine - juz zrobiles? ;)

nie wiem czy to tak powinno byc, czy jak ale ja tak nie chce, z kolei byc sam jak palec i jedyne smsy od orange dostawac tez nie

jak to wyposrodkowac?

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #wygryw #pytanie #tinder #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Eeeh... naprawdę?

Jesteś z jakąś dziewczyną tylko po to by zabić samotność, której nie kochasz i dziwi Cię, że ona Ci przeszkadza i Cię irytuje.

Gdybyś sam kochał to chciałbyś spędzać z nią każdą wolną chwilę, a nie komunikował, że idzisz pooglądać telewizję, poczytać, zjeść obiad,
a jak przy końcu dnia jednka poczujesz samotność to wtedy chcesz by przy Tobie, byłą, ale oczywiściw w taki sposób jaki oczekujsz i przez
  • Odpowiedz
OP: Gdzie ja napisalem, ze to moja DZIEWCZYNA? Poznalismy sie, ledwo sie znamy, zauroczenie jest i chce z nia spedzac czas, ale nosz #!$%@?, 20 minut i pytania czy skonczylem czytac, potem odpowiadam ze czytam jeszcze, a tu kolejne zagadywania, a na powiedzenie ze "uciekam jeszcze na chwile" nie ma oficjalnego focha ale widac obnizenie humoru. Nie znalazlem jej dlateo, zeby nie byc samotnym, ale porownuje stan, gdzie bylem samotny i
  • Odpowiedz