Wpis z mikrobloga

Czuje sie zobowiazany do odpisania na posta/mema @cebula18, ktory to post zostal skasowany.

@cebula18: to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla nieudacznikow UK (jak kazde inne panstwo opiekuncze) jest idealnym miejscem bo jak sie nie dorobia sami nowego samochodu, to im panstwo brytyjskie podaruje (oczywiscie zart, tak dobrze nie ma).

To nie jest nawet smieszne. Ludzie bez ambicji moga w takim UK wiele zdzialac. Dostana dom za free, nie beda musieli chodzic do roboty, beda mogli robic dzieci (a jak zrobia to dodatkowe £££ wpadnie).

Zycie jest niestety bezlitosne. Taki ktos moze sie meczyc do usranej smierci albo zrezygnowac ze swoich ambicji i niezle zyc. Nie polecam stanu bo widze co sie z takimi ludzmi dzieje, ale i tak maja oni NIESTETY lepiej niz w Polsce.

A teraz pomysl co w UK moze zdzialac czlowiek z ambicjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uk #wielkabrytania #gownowpis
źródło: comment_7LP7ohpENeTSsRtLkEyL7yY7vbXsN4H7.jpg
  • 16
@Cumpelnastodwa:
Dobra, nie zalapalem ;p
Wbrew pozorom chwilowo w Polsce nie zyje sie tak zle.
Szczerze powiedziawszy materialnie napewno jest OK, da sie niezle wyzyc.
Wiekszym problemem jest to ze dzieki 500+ czy innym socjalom niedlugo to jebnie.
Nie wspominajac o tym ze robi sie coraz wieksza komuna. Dla dobra obywateli oczywiscie ^_^
@cebula18: jeszcze raz bo nie mogę już edytować @Cumpelnastodwa: kurde, no to jest naga prawda. ale czy nie jest smutnym, że taki ja, człowiek bez wykształcenia, ale sumiennie wykonujący swoją pracę, w Polsce nie miałem zupełnie nic, a pracodawcy zwyczajnie mnie wykorzystywali, a 5 lat po przyjeździe do UK z jedną walizka mam pracę która lubię, mam środki na swoje hobby, jakieś wakacje, mam dwa auta i motocykl i 60k