Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@Galactus: i co w tym zlego że ktoś se jedzie wypić browara i nie każda jego podróż to umordowanie się? To wina parku że zezwala na te biedne konie a nie na elektryczne pojazdy.
  • Odpowiedz
@runnerrunner: jakbym mial problemy z chodzeniem to bym sie zajal czyms co mi dobrze idzie na przyklad nie wiem #!$%@? rzucaniem albo siedzeniem i robieniem czegos pozytecznego a nie wbrew losowi i na sile udowadnianie jaki to ja jestem zajebisty bo paczcie nogi mom hore a probuje #!$%@?, normictwo płacze normalnie z zachwytu xD
  • Odpowiedz
@runnerrunner: to że ktoś jedzie bryczką, to nie znaczy, że nie lubi chodzić po górach i tego nie robi. Podobnie w drugą stronę, to że ktoś idzie z gipsem, to nie znaczy, że ma od razu jechać bryczką, może lubi spacery i chce powoli sobie kuśtykać w ramach spaceru albo po prostu nie ma hajsu na takie przyjemności.
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: Ja to się wstydzę, że żyje w kraju w którym zamiast wybudować tam ścieżki rowerowe i puścić kilka elektrycznych meleksów, to utrzymuje się tą śmieszną sytuację, żeby kilku prymitywnych górali do spółki z radnymi mogło trochę zarobić.
Innym, żeby utrzymali status quo wciska się, że turysta ma chodzić i przemęczyć te 20 km (w końcu Polska w Chrystusem narodów, Polacy męczennikami, husaria URAA).
W tej drodze NIE ma nic ciekawego,
  • Odpowiedz