Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam problem z wakacje.pl
mamy z dziewczyną wykupiony lot na sobotę (od lutego), dziś dopiero dali znać, że niby nie odpowiedzieliśmy im na maila z prośbą o uzupełnienie danych do odprawy i każą nam za to dodatkowo płacić (prawdopodobnie koło 30euro w jedną stronę). Przeglądnąłem skrzynkę 15 razy w każdą stronę i NIE MA takiego maila, jakby mi go nie przysłali. Z kolei kobieta z wakacje.pl ma odnotowane w systemie, że taki mail poszedł. Nie rozumiem o czym oni #!$%@?ą, bo mamy specjalne wykupione miejsca obok siebie, regulamin WizzAir mówi jasno, że "Aby zmniejszyć koszty i oferować niskie ceny, udostępniamy bezpłatną odprawę online. Odprawa online jest dostępna od 30 dni do 3 godzin przed rozkładową godziną odlotu, jeśli pasażer wybrał miejsce podczas rezerwacji.", a ona mi tu wyjeżdża z dodatkowymi kosztami. Ktoś miał podobny przypadek, lub wie jak można to rozwiązać?
#wizzair #loty #lot #wakacje #wakacje.pl #pytanie #
  • 5
@cielo: dzięki, tak zrobię na pewno. Tak ogólnie, skoro mieliśmy wykupione konkretne miejsca w samolocie i wizzair mówi, że w takim przypadku można się do 3h przed odlotem odprawić za darmo online, to mogą rzeczywiście kazać nam za cokolwiek płacić w tym przypadku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LouisCypher: a nie masz numeru rezerwacji (PNR) czyli te 6 znakow? Powinienes moc sie zalogowac a jak nie to zadzwonic do wizzaira i sie dzieki temu odprawic. Niestety nie wiem jak to u tego posrednika wygląda, ale śmierdzi wałkiem
@cielo: na stronę Eximtours mogę się zalogować bo mam nr rezerwacji, ale nie widzę tam opcji odprawienia się. Do WizzAir'a mogę próbować zadzwonić, aczkolwiek ja nie mam nawet jeszcze kart pokładowych (wylot jutro w południe, lol...), więc nie wiem czy będą ze mną gadać w oparciu o nazwisko/nr rezerwacji z EximTours/Wakacje.pl?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LouisCypher: oni w systemie powinni Cie miec, sprobuj zadzwonic i powiedziec, ze posrednik bookowal, podaj nr rezerwacji itd. i jesli to nic nie da to nie mam pomysłu l, troche późno sie niestety z tym obudziles