Wpis z mikrobloga

Prawie 200 osób ma ból dupy, bo gmina wydała jakieś 800 tys na pomoc osobom, które nie miały komputerów, a spełniały określone warunki jak - niskie dochody, samotni rodzice i niepełnosprawni! Wiecie to ile jest 800 tysięcy? To jakieś 5% tego ile kosztował sławny przystanek gdzieś w Warszawie. 80% dała Unia. 4 tys za kompa - kto wie, może i był przekręt, nie wiadomo co siedzi w środku, ale tego się po wykopkach nie spodziewałam!

#gorzkiezale
  • 26
@Krzysiek1203_88: było git. myślę, że równie ciekawe co amblyopia oraz brak widzenia stereoskopowego. a już na pewno tak ciekawe jak brak oczu z tyłu głowy. No i w ilości komentów przebiło tego z działu pomocy klientowi
@relik39: Kolega z PFRON-u kilka lat temu z programu Pegazus jak się nie mylę dostał kompa też za 4k, można by się spierać czy tyle był wart, ale dostał. Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Jeśli dostali wszyscy, którzy potrzebowali to po rozmowie.
@Krzysiek1203_88: Nie przejmuj się tym sprzedawczykiem, naśmieszniejsze jest to, że teraz już prawie każdy w miarę rozsądny magazyn, czy portal śmieją się w głos z Apple, jego "innowacyjności" i cen ;) Zapoczątkowałam coś, z czym trudno jest walczyć - bo nie ma argumentów przeciw - tylko bezsilna nienawiść - jak to u maniaków religijnych :D

@micky1: Lepiej, żeby pieniądze szły na takie cele niż były wyłudzane na projekty stron w
@micky1: Nikt? A to dlaczego? Po to właśnie są takie fundusze. A tajemnicą poliszynela jest to, że 95% takich dotacji trafia do oszustów, wyłudzających kasę na lipne projekty - tym razem przynajmniej ktoś na tym zyskał.
@Xanthia: A to dlatego, że państwo nie jest od tego, by nikomu dawać na prawo i lewo nie swoje pieniądze. Ma po prostu nie przeszkadzać. Jeżeli nie masz pieniążków, a masz jakiś genialny pomysł na portal, to uzbieraj, pożycz od rodziców albo pozyskaj PRYWATNEGO inwestora.