Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#epapierosy
Jest może tutaj ktoś kto pali elektroniczne papierosy i przebywa w #uk #anglia ? Z tego co czytam, to mają ograniczenie do 10ml w butelce z nikotyną, a jak to wygląda w praktyce? Są do kupienia premixy/bazy i jak to wygląda cenowo? Kolejne pytanie, czy lecąc do Anglii mogę ze sobą zabrać jakieś płyny i ile?
  • 8
@awdgb125690: Co do mixów i premixów to nie wiem. Nikotyna jest tylko dostepna w 10ml butelkach. A co do ostatniego pytania to nie pamiętam ile maksymalnie i jakie pojemności ale chyba do 100ml ogólnie można przewieźć (musisz wylozyc wszystkie liquidy do tej plastikowej torebki tak jakbys wiozl perfumy itd)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jacko_: dzięki :)

Jeśli dobrze rozumiem to przewoziłeś już liquid? U mnie na rynku przeważnie są butle 150/200ml i w tym 100/120ml bazy, to taka butla gotowego lq mogłaby być?
@awdgb125690: lecac samolotem możesz zabrać ze sobą płyny na takich samych zasadach jak inne kosmetyki. Plus to co masz w samym papierosie, tego się nie czepiają, ale w powietrzu pewnie i tak połowa ci wycieknie.
Co do zakupów to ja w UK kupuje liquid po 300ml (3x100ml) jednorazowo. Ale widziałem też 250 i 500ml butelki online.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awdgb125690: podręczny - butelki 100ml
rejestrowany - "gdzie są moje 5litrowe baniaki"?
A tak serio - litrowa butelka obok szamponu nie wzbudzi podejrzeń. Skaner wykrywa liquid i bazę jako szampon właśnie (dużo gliceryny i glikol)