Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie grupowe akcje poboczne, rozgrywane z datą 1516.2

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji. Akcja musi zostać poparta komentarzem przez co najmniej trzech innych graczy.
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu.

Czas na deklarowanie grupowych akcji upływa 3.05 o godzinie 23:59. Limit JEDNEJ akcji lub JEDNEGO przyłączenia się do akcji innego gracza. Akcje indywidualne powrócą od 1517.1 z nowymi, rocznymi ograniczeniami.

Tylko deklaracje, pytania tylko podczas nieregularnych sesji na discordzie.

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 30
@lacuna:

Klub Akwarelistów pragnie zorganizować wyprawę do Rivonii. Plan wyprawy jest taki, że przedostajemy się do Francuskiej Rivonii – Eau Rouge (22), gdzie próbujemy się dowiedzieć czy ktokolwiek wcześniej się zapuszczał w tereny nieodkryte, jeżeli jest jakiś myśliwy czy inny traper to staramy się go zatrudnić jako pomoc, jeśli nie - to trudno. Zaopatrujemy się w niezbędne zapasy żywności i przetrwania oraz zwierzęta juczne, zaciągamy chętnych NPC do pomocy w noszeniu
@Akumulat @lacuna

Dołączam do ekspedycji Klubu Akwarelistów i wydaję dyspozycje na następne dwa kwartały moim towarzyszom NPC (2) oraz zaufanym kolegom Giuseppa Bianca ( @mac3 ) (8) w jakim kierunku rozbudowywać posiadłość pod moją nieobecność (poziom 4, a następnie 5). Potrzebne materiały czyli 15 skrzyń desek i 15 skrzyń kamieni biorę ze składu Pana bankiera, za jego zgodą.
@lacuna
Ulepszenie metod pracy w kopalni "Przyjaźń"

Chce rozwinąć metody pracy, tak aby ulepszyć wydobycie za pomocą przeanalizowania metod pracy górników, ich narzedzi oraz sposobu dostarczania rudy na powierzchnię oraz polepszenia BHP w pracy za pomocą wprowadzenia wymagania noszenia odpowiedniego stoju, używania list kontrolnych, weryfikowanie pracy przez brygadiera oraz przeprowadzenie szkoleń mających uzmysłowienie zagrożeń i sposób poradzenia sobie z nimi przez doświadczonych górników (tu proponuje wynajęcie jakiś NPC z miasta).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@lacuna:
Gregoire Dubois
No jak żem się dowiedział że Asbjorn uciek z ciupy, to mnie normalnie zgrzalo... To nie może tak być ze taki ludzki śmieć, taka menda, se chodzi po ziemi... Trza go złapać i spowrotem pod, sąd, a jak nie pójdzie to go normalnie chyba zastrzele..
***
Deklaruję akcję grupowa szukania/łapania/robienia zasadzki na zbiega.
Wołam @Zeroskilla na pomoc.
Laurence Pierre @lacuna
Deklaruję budowę fortu by w razie potrzeby mieć miejsce przystosowane w jakikolwiek sposób do obrony. Fort bedzie budowany dookoła garnizonu. Wstępnie chcę stworzyć szańce, okopy i miejsca pod ustawienie armat. Po dokonaniu prowizorycznych umocnień zacząć budowę murów, wież już z kamienia, ale do tego potrzebuję materiału dlatego wstępnie w tym kwartale chciałbym by były szańce i same fundamenty gotowe.
Proszę o pomoc strażników i każdego chętnego: @pocotosienoginoco @Yokaii @