Wpis z mikrobloga

39/100 #100oldgamechallange

Chcesz być wołany? LINK

Dzisiejsza gra:

Polanie

Data wydania: marzec 1996
Platformy: PC
Gatunek: Strategia

Opis: Pozwolę sobie wrzucić fabułę z gry-online


Jeżeli chodzi o mnie to pamiętam rozgrywkę i to że wysyłało się parę do chatki i się rozmnażali , w sumie to pierwszy polski RTS. W sumie gra wzorowała się na WarCraft: Orcs & Humans wtedy jednym z największych hitów blizzarda ale jednak w polanach pojawiały się innowacyjne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Główny surowiec czyli mleko, krówki które się pasą i ta odrastająca trawa.

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: Brak
Gry-online: 8,5

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 39/100 #100oldgamechallange

Chcesz być wołany? LINK

Dzisiejsza gra:

...

źródło: comment_IRygNUkrPha89nSBdEOx46lbyv8RRLrb.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krx_S: ja odkryłem przypadkiem kiedyś hack na nieskonczone mleko :D trzeba bylo szamanem rzucic ogien, a gdy zaczynal przygasac trzeba bylo wejsc na niego krowa, smialismy sie z bratem ze podpalamy jej c---i a potem szla do obory i dawala caly czas mleko, nie musiala sie napelniac jedzac trawe :D
  • Odpowiedz
@Krx_S: Pamiętam że przypadkowo znalazłem katalog w którym były misje w oddzielnych plikach. Pliki te wyświetlały się na zwykłym edytorze jako mapy w ASCI. Wystarczyło zmodyfikować nieco ilość i jakość jednostek. Jaki byłem dumny, że to znalazłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krx_S: pamiętam ze jak udało sie zredukować blokadę meka ta czerwona kreska u gory, to na ostatnim kwadracie mozna było zrekrutowac jakaś arcymega mocną postać ale nie.pamietam co robiła...
  • Odpowiedz