Wpis z mikrobloga

@Crosshairs: Przedwczoraj spotkałem takiego w drodze do pracy. Jeszcze z GT S. V8 biturbo. I kobietka za kierownicą. Przejechała na czerwonym za linię to zaczęła cofać xD. A ja biedak zastanawiałem się czy jakbym wjechał jej w tył to czy koszt jej zderzaka przekroczył by wartość mojego auta ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crosshairs: buuu, niedobrze. No nic, może kolejnej generacji nie zjebią.
Ale to dziwne, tańsze kie z mniejszymi silnikami (ceed, proceed, o stingerze przez grzeczność nie wspomnę) czy #!$%@? oferują. A Mazda dalej NIC. Z hybrydą dalej to samo, są tojotki, są dalekowschodnie autka, już nawet się Volvo pokusiło. A ci dalej zero. Chociaż ten ich najnowszy dizel łączący cechy diesla i benzyny wyglądał spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Crosshairs: przecież dwusprzęgłowa dsg to najlepsza ogólnodostępna automatyczna skrzynia, wtf.
Lepsze są chyba tylko autorskie albo wyścigowe przekładnie, o jakiś zwykły śmiertelnik może pomarzyć.
  • Odpowiedz
przecież dwusprzęgłowa dsg to najlepsza ogólnodostępna automatyczna skrzynia, wtf.


@buczubuczu: Kto tak powiedział? Przecież to się lubi sypać, ma problemy z płynnym ruszaniem z miejsca. Automat mazdy obu tych cech nie ma. Ponadto jeździłem obiema i potwierdzam.
  • Odpowiedz