Wpis z mikrobloga

Kult M A J Ó W K I mnie #!$%@?. Dać polakowi dwa dni wolnego (DWA DNI #!$%@? XD) i stworzy wokół tego religię, będzie #!$%@?ć dwa miesiące wcześniej o karkówkach, planach na M A J Ó W K Ę i innym gównie. Weź se człowieku dzień czy dwa wolnego w randomowe dni w roku i doba serio trwa wtedy tyle samo co w te mityczną majówkę i też #!$%@? te karkówkę czy pojedziesz na termy z Bożeną, a i noclegi będą wtedy tańsze bo nie będzie to w M A J Ó W K Ę
  • 82
Strasznie mnie wk***a te wszystkie święta od Wielkanocy po majówkę aż po Boze narodzenie. Nic nie da się załatwić, bo wszystko zamknięte i nikt nie pracuje. Jakby nie można było zrezygnować ze wszystkich swiat i dać ludziom więcej wolnego w takiej liczbie jak liczba wynikająca z dni poświęconych na te gowniane święta. Każdy brałby wolne kiedy chce, firmy normalnie by funkcjonowały cały rok, gospodarka by się rozwijała. Poza tym nie byłoby wszystko
cała hołota


@Zyggy: wszyscy wokół to hołota, tylko nie jaśniepan. Poza tym, inteligentni ludzie załatwiają swoje sprawy odpowiednio wcześniej, a nie #!$%@? wielkie zaskoczenie i szok, że na początku maja wszystko stoi.
cała hołota


@Zyggy: wszyscy wokół to hołota, tylko nie jaśniepan. Poza tym, inteligentni ludzie załatwiają swoje sprawy odpowiednio wcześniej, a nie #!$%@? wielkie zaskoczenie i szok, że na początku maja wszystko stoi.

@erkav: a za zakazem handlu w niedziele tez jesteś?
@Zyggy: nie, ale widzę do czego pijesz. Święta i ustawowe dni wolne wiążą się z tradycją i historią Polski, porównywanie tego do zakazu handlu w niedzielę jest co najmniej nie na miejscu.
@Zyggy: nie, ale widzę do czego pijesz. Święta i ustawowe dni wolne wiążą się z tradycją i historią Polski, porównywanie tego do zakazu handlu w niedzielę jest co najmniej nie na miejscu.


@erkav: No i w porządku, ten kto chce, ten może świętować w tym terminie w związku z tradycja i historia. Cześć osób i tak wzięłaby wolne np. na okres Bożego Narodzenia, ale cześć wzięłaby np. tylko w wigilie
@Zyggy: Nie jest to głupie rozwiązanie, ale raczej nigdy nie zostanie wprowadzone, a na pewno nie za naszego życia. Jest jakieś państwo na świecie, które nie ma dni ustawowo wolnych? Nie wydaje mi się, więc tym mniej wątpliwe, aby Polska została precedensem.