Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej nie ma żadnych sensownych i wolnych dziewczyn na tym świecie?
Generalnie dziewczyny w moim typie są zajęte chyba w 99%. Na tinderze albo jakieś pokraki ostały się albo jakieś pseudo-modelki dla atencji. Ostatnio poznałem dziewczynę idealną. Super kontaktowa, mega się gadało, tematom nie było końca ale co z tego jak jest zajęta? W moim wieku (26 lvl) nie ma co szukać większość to już kaszojad albo dwa i meżuś na podorędziu. Co prawda niektóre już po rozwodzie ale gówniak jest. Zostają jedynie młodsze ale w wieku 20-22 też mnóstwo dzieciatych a nie bedę przecież po liceum latał za różowymi bo one mają jeszcze kuratelę rodziców i o wszystko muszą się prosić bo "matura". Co nie zmienia faktu, że większość atrakcyjnych kobiet jest zajęta i tyle. W ogóle tinder jest do bani. Co z tego, że mam dużo par jak 90% albo nie odpisuje albo nie ma totalnie NiC do powiedzenia. Inna sprawa, że pisanie w necie jest sztuczne bo jak się poznaje dziewczynę w jakiejś tam sytuacji to sam początek jest prosty - zwykle gada się o sytuacji w jakiej się znajduje i można coś skomentować, wpleść żarcik, zagaić, ponarzekać. A w necie?
- Siema (albo inny tekst na zaczęcie bo księżnicxka odrzuca "hej, co tam?".
- No cześć
- Kilka komplementów (jesteś ładna, masz fajne cycki, dupę, nogi, oczy etc.)
- Udawana skromność (och jej nie mów tak!, nie prawda! Etc.)
- Czym się zajmujesz? Co lubisz robić? Jakie masz hobby?
I tak 80% gadek. A to bez sensu. Kiedyś spotkałem super dziewczynę. Było to na fotka.pl jak jeszcze tam się poznawało ludzi (przed tinderem i badoo). Od 1 zdania była nić porozumienia, chemia, ogień. Spotkaliśmy się i było tak samo ale wiecie jak to jest ze związkami na odległość - są możliwe tylko wtedy, kiedy odległość jest mniejsza od długości penisa. Także tak nie wyszło.
Tinder i badoo strasznie psują realia i rynek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 5