Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że można mieć zastrzeżenia, do niektórych członków Konfederacji, ale to jest obrzydliwe żeby posuwać się do takiej propagandy.

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich pistrolli, którym robi się ciepło pod dupką i podają fałszywe informacje, że na marszu było ~300 osób :)
Jak widać było około 5-8 tysięcy, czekamy na dokładne dane.
`
#bekazlewactwa #4konserwy #korwin #konfederacja #marszsuwerennosci #polityka
dukk - Ja wiem, że można mieć zastrzeżenia, do niektórych członków Konfederacji, ale ...
  • 7
@Wanzey A jak tam u was somsiedzie, nadal u was słaba frekwencja? XD

Marsze za mordowaniem dzieci (aborcją) garstka feministek protestowała, był przeciwny marsz za życiem gdzie było MNÓSTWO ludzi, nawet były powiatowe kółeczka z szyldem powiatu XD

Na marsze LGBT musicie soye zwozic z calej polski bo jest tak slaba frekwencja nikt na to nie chodzi, zawsze te same mordy XD

Tej siły już nie powstrzymamy XDDDDDD
H.....s - @Wanzey A jak tam u was somsiedzie, nadal u was słaba frekwencja? XD 

Mars...
@dukk: trochę ludzi przyszło to fakt. Główne hasło które jest przedstawiane przez Konfederację to "nie dla UE ". W takim razie może powiesz mi jako ich wyborca co w takim razie. Świat się zmienia, USA, Chiny, Niemcy, Rosja, Izrael. Widoczny jest powrót do klasycznego "power politics". Możesz mi wytłumaczyć co ma do zaoferowania cała ta konfederacja?
Na marsze LGBT musicie soye zwozic z calej polski bo jest tak slaba frekwencja nikt na to nie chodzi, zawsze te same mordy XD


@Helsantonio_Montes: o to to, ostatnio u mnie w mieście Koszalin był marsz, ciotka ściągnęła znajomych i rodzinę. Mama poszła jako ciekawa jak to od środka wygląda, rozmawiała z członkami marszu. Zdecydowana większość to byli niemiejscowi (miejscowa była przede wszystkim policja :D). Generalnie pozjeżdżali się ludzie z okolicznych