Wpis z mikrobloga

Kaja Godek, Fundacja Życie i Rodzina: - Oszukano nas! Przed wejściem do UE mówiono, że Polska będzie bogatsza. Po 15 latach okazało się, że jest odwrotnie. Polska biednieje! - krzyczała. - Unia wspiera organizacje feministyczne, które sprzeciwiają się prawu do życia. Jeśli się nie przeciwstawimy, to przed każdą parafią stanie lewacka bojówka, które będzie dyktować, o czym mamy mówić w kościele. To skandal - podkreśliła na koniec.


Jako cham i prostak, a do tego lewak uwielbiam jak Kaja Godek otwiera tą prawicową gębę żeby nakrzyczeć na UE, a za 5 minut żebrać o głosy w wyborach do PE xD Zawsze poprawia humor, o takich prawaków nic nie robiłem
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #bekazkatoli
szymeg7 - > Kaja Godek, Fundacja Życie i Rodzina: - Oszukano nas! Przed wejściem do U...

źródło: comment_nWLs2yCXy0R4aU7F1mKyIYB3DYg6c4vS.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@szymeg7: kolejny raz spotykam się z zarzutem że niby hipokryzją jest startowanie do PE będąc przeciwnikiem Unii. To oczywisty błąd logiczny. Wybory są po to by swym głosem poprzeć przedstawicielstwo swojego stanowiska. Jeśli jesteś przeciwnikiem kierunku jaki obrała Unia, oddajesz głos na przedstawiciela tej myśli. Tak działa z zasady demokracja. Jeśli miało by być inaczej, głos sprzeciwu nigdy nie zostałby usłyszany, a w parlamencie zasiadałoby kółko wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
@szymeg7: nie satysfakcjonuje mnie Twoja odpowiedź, liczyłem na jakąś batalię. Oczywiście zgodnie z przewidywaniami, nie może jej być, ponieważ moje zgodne z prawdą argumenty są niepodważalne.
Zrzeczenie się pensji ? A to niby dlaczego ? Ona tam będzie pracować, przynajmniej z założenia (za wcześnie przecież na ocenę), zupełnie jak właściciel firmy zatrudniający pracownika który może się okazać że pali fajki po kątach o czym przekona się dopiero po jego przyjęciu.
  • Odpowiedz