Wpis z mikrobloga

#got Dopiero teraz obejrzałem odcinek. Serio, k---a? Tak lamersko dać zabić lodowego dziadka? Przez skrytobójstwo? NA C--J MIAŁBY TAM IŚĆ SKORO MA NIEOGRANICZONĄ ARMIĘ S----------A. Jeszcze jakby chciał wyssać z tego p--------a na wózku jakąś magię k---a nie wiem czego i tylko przy drzewie by to działało to bym zrozumiał, ale on ewidentnie wyciągnął miecz by go z-----ć. Ja p------e, nie wiem czy oni chcieli przedstawić że on taki głupi jest czy c--j wie co, czy że taki badass że "HEHE NA PEWNO NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ CHUJERAŃSKIEJ STALI IKS DEEE". Ale się w-------m, bigosu dzisiaj mi nie starczy na pozbycie tej żenady.
Już o k---a nieśmiertelnych ciosach w plecy i c--j wie gdzie jeszcze nie wspomnę.
Jedynie dobrze że zdechła ta mała szmata od przemów.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mnichuy o, następny. NK miał wywalone na walkę z kimkolwiek. Jakby chciał to by walczył z Jonem, bo okazja ku temu była. Wolał jednak ożywić swoich. Po co on czy inni ww mieli ryzykować walkę, bo jak się przekonało w Hardhome jeden strzal i elo, kiedy ma obok tysiące swoich żołnierzy. Jego celem był był Bran, tak jak i poprzednia wrona, z tej jaskini. Przyszedł, kosa pod zebra i tyle w
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: Wiem po co użyli skrytobójstwa, ale k---a czemu zrobili z niego debila? Nie było ŻADNEGO powodu by musiał osobiście przyjść po Brana, ŻADNEGO. Nie robił żadnych zaklęć, nie robił bariery, innych rzeczy magicznych by przeszkadzać w atkau. Zero powodów by musiał się tam pojawić. Wystarczyło że jeden z jego przybocznych lordów wziął wózkowego pod pachę i go przyniósł mu by go osobiście mógł z-----ć, to tyle. Najgorszy odcinek got
  • Odpowiedz
@bosek może nie chciało mu się już czekać, skoro i tak juz był na miejscu (bo spadł ze smoka). Winterfell było zalane truposzami, a dla pokazu wyprodukował tysiące nowych. No, mógł się czuć bardzo bezpiecznie. W gaju były setki truposzy, a przed niedaleko smok ział ogniem. To był taki pokaz siły i ciężko było oczekiwać, że ktoś się prześlizgnie. A w gaju truposze były w trybie uspienia, robiąc jednocześnie szeroki korytarz
  • Odpowiedz
@Mnichuy poprzedniej wrony też mógł sam nie zabijać, a jednak to zrobił. I przyszedł pod jaskinie z całym wojskiem. To jest logiczne. Masz armię, która może zakaz każdego wroga, więc czując się bezpiecznie sam załatwiasz swoje sprawy. Ot sprawa honoru. To ma sens. Zresztą przypomina, że serial się jeszcze nie skończył i w trzech odcinkach może być jeszcze sporo wyjaśnień. A tu wykop płacze, że nic nie wiadomo, nic nie zostało
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: Pożyjemy zobaczymy. Jak na stan dzisiejszy wyszło totalne g---o. Poza tym co to za argument że za pierwszym razem poszedł, to za drugim razem też musi? No i ten atak goblina w plecy. Jakby to jeszcze rozegrali że miała na sobie maskę nieumarłego i przybrała jego postać, a tak to co? Nikt jej nie widział? Miał za sobą z 10 tych swoich lordów, ślepi są k---a czy co.
  • Odpowiedz