Wpis z mikrobloga

Kobieta chce faceta takiego, żeby broń boże nie był prawiczkiem, więc dobrze wam tak, że zostajecie samotnymi matkami, najpierw śmieją się z prawiczków, a potem płacz i pretensje do nich, gdy zostaną samotnymy matkami: "Ludzie, jak wy możecie się dawać tak udupiać samotnym mamusiom dla chwilowej przyjemności ptaszka? No jak? Nie wstyd wam, że bierzecie okruchy, ochłapy ze stołu po jakimś wyluzowanym, bezrefleksyjnym tępaku, idiocie, który robił sobie z tą waszą nieszczęśliwą "singielką" co chciał i używał jej jak masturbatora? Tak nisko się cenicie, niżej od jakichś przystojnych debili, obdarzonych pewnością siebie, wynikającą z tępoty i bezrefleksyjności? Z jakiej racji? Bo ona wam wciska, że "prawdziwemu facetowi nie przeszkadza dziecko", kobieta zawsze powie, że "prawdziwy facet" to ten, który spełnia jej aktualne zachcianki, kaprysy. Przed wami to wytatuowane ciacho, krymianlista byli "prawdziwymi facetami", a wy "żałosnymi leszczami, ciepłymi kluchami". Jak można samemu się tak upokarzać? Jakieś stado nabuzowanych testosteronem idiotów, którzy mieli wylane i użyli sobie i dostali po krótkiej, tępej gadce to, czego wy byście w tamtych czasach za cholerę nie dostali, choćbyście góry nosili. I wy kochacie te kobiety, a oni mieli je w d**e, chcieli tylko, charcząc, wytrysnąć do cpki, wytrysnąć w przedmiot, z którym robili co chcieli, a wy gryźliście paznokcie w nocy i rozsadzało was z pożądania. Zależy mi tylko na tym, żeby wszyscy się o tym dowiedzieli, nie można pozwolić na to, by kobiety sobie mogły poużywać za młodu, a potem wy będziecie jeszcze na nie robić i myśleć, że "ostatni to zwycięzca bierze wszystko". Błagam, ostrzegajcie facetów i działajcie gdzie tylko możecie. Prymitywni ludzie sobie używają życia za młodu, a potem spokojni introwertycy "leszcze" muszą dźwigać za to odpowiedzialność i zapieprzać. Zapieprzać na ich prymitywne przyjemności. "Przyjemności bydła."
#dziewczynybeztabu #p0lka #zwiazki
Piasqun - Kobieta chce faceta takiego, żeby broń boże nie był prawiczkiem, więc dobrz...

źródło: comment_J3bAv8J5pJj2bjI31bo5Lsth2ptuUsbv.jpg

Pobierz
  • 20
@Piasqun Wiesz, że teraz lobbują na czarnych marszach za aborcją na życzenie, więc będą mogły się pozbyć problemu i zamordować dziecko legalnie?

O ile uda im się to przepchać jak za granicami
@Piasqun: Nie wszystko jest czarno białe, mi się zdarzyło spotykać z takimi. Czy bym się związał na dłużej? Na moich warunkach być może, co mnie tam Brajanek obchodzi, to tak jakbym miał kolejne zwierzątko domowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Piasqun Ja #!$%@?ę. Co wy macie we łbach z tym prawictwem? Jeżeli masz wyobraźnię, to poradzisz sobie z pierwszym razem i dziewczyna nawet się nie zorientuje. Robicie z seksu jakieś wielkie halo. Poza tym jak ktoś jest przegrywem to nim pozostanie nawet po wyjęciu luloka z waginy. Myślisz, że jak zamoczysz, to nagle, magicznie przemienisz się w chada? Wiem, że brzmi to truistycznie, ale przegryw naprawdę siedzi w głowie.
@Piasqun: kwestia dowartościowania wynika z wychowania, ja mam odrzucenie emocjonalne od matki i to #!$%@? dramat, niepewność tak mocno że się zastanawiam czy dziewczyna leżąca przede mną z rozłożonymi nogami chce sexu, były takie akcje, że przed zaczęciem laska podniecona jęknęła że nie możemy i u mnie opad całkowity, bo jak chciałem do matki to mi mówiła nie i takie gówna później się odpalają w mózgu i człowiek ma blokady, a
@Piasqun: Masz trochę spaczoną wizję świata. Niewielu jest takich, którzy chcieliby madkę z nieswoim gówniakiem w pakiecie. Widzę to po ludziach, których znam z widzenia. Ostatnio spotkałem laskę którą znałem z gimnazjum, niby fajna z niej szprycha była wtedy, teraz nawet lepsza mimo urodzenia gówniaka, ale #!$%@?ło mnie, że puściła się z cyganem po podstawowym wykształceniu. Oczywiście tatuś nie bierze udziału w wychowaniu swojego gówniaka, laska nawet nie szuka innego chłopa,