Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 922
Powiedziałem wczoraj różowej, że planuje kupić mikroblog premium. Dodatkowo opowiedziałem cała historie z #dziewczynybeztabu oraz to że mirkoblog premium pozwoli mi uzyskać dostęp do wszystkich wpisów z grupy. Sytuacja z dzisiaj, różowa #!$%@?. Pewnie się tam udzielała xD

#logikarozowychpaskow #p0lka
Pobierz
źródło: comment_QezfO7I64N1M8b2ZnsYX2I3h7BezKtrb.jpg
  • 77
@poprostumort: Ja pier*ole, my z niebieskim od lat się tak wkręcamy i rozmowy wyglądają jeszcze lepiej, ja nie wiem, skąd wy się urwaliście wszyscy, że naburmuszona kobieta to powód do zakończenia związku XD Jakby słuchać waszych rad to na świecie nikt by ze sobą nie był, dla niektórych zwykła kłótnia to już bolec na boku i niezrównoważenie psychiczne, o jak kisne haha a najlepsze, że takie rady tylko na wykopu, w
@choochoomotherfucker: Mi to wygląda bardziej na sytuację, w której laska jest zwyczajnie zirytowana bo wie, że facet ją podpuszcza :D No ale napisałam, że ja patrzę na to z innej strony, tylko widocznie mój związek jest dziwny i w sumie większości znajomych też, bo nie znam faceta, który chociaż raz w ten sposób nie robił sobie jaj z dziewczyny/koleżanki.