Wpis z mikrobloga

@gwrch: no generalnie to nie można ale jak w nocy to może nie traficie na strażników ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdź też pogodę przed wyjściem bo jeżeli będą chmurki to lipa z gwiazd. Wejdźcie normalnie czarnym szlakiem.
@gwrch: jeśli chcesz teraz na dniach, to polecam na Sokolik, Trójgarb, Kalenicę czy Borową. Na każdym z tych szczytów jest jakaś turystyczna infrastruktura, małe ognisko można zrobić i nie ma problemów z łażeniem nocą.
@utopjec: Bardziej chodzi mi o wejście na teren. Jak przez mgłę pamiętam że na wejsciu na szlak była budka i szlaban a bym chciał znaleźć szlak właśnie bez takich przygód i ryzyka przypału. "Zaplecze" techniczne mam (koce termiczne, czołówki, flary w razie co)
chyba że jest się na szlaku prowadzącym do schroniska. Czyli np. do Domu Śląskiego pod samą Śnieżką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gwrch: tak tylko musisz wytłumaczyć im dlaczego poruszasz się w przeciwnym do schroniska kierunku ( ͡ ͜ʖ ͡)
@gwrch: jeśli wejdziecie tam na jakiś czas przed świtem to nikt tego nie zauważy, ludzie regularnie idą na wschód, nie słyszałem, żeby komuś to przeszkadzało, jak będziecie za wcześnie, to w Domu Śląskim jest sala dla gości i można posiedzieć i się rozgrzać.