Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Shit-test? Chociaż nie wiem.. pytanie kobiety.

Pytam ponieważ z doświadczenia wiem jedno, z tej strony co innego... i logika dyktuje jeszcze coś innego.

Do rzeczy. Wiemy, że są faceci którzy pytają czy było jej dobrze itp. Wiemy, też że to dziecinne i po prostu złe... Lecz co zrobić jak w podobny sposób zachowa się kobieta?


Jak np. zapyta "Z poprzednia było Ci lepiej?" Ja jako miły facet nawet gdyby to była prawda to powiedziałbym nie...

Z drugiej strony powiem tak, to się będzie bardziej starać (oczywiście wszystko w granicach bycia słodkim uroczym, ale i stanowczym i jednoznacznym - tak co by to dobrze odebrała ;])


Poza tym jeśli ona w to nie wierzy (i tu dziwnie się czuj, bo po przeczytaniu Gracjana już nie wiem co myśleć)

Ona chciałaby usłyszeć, że jest zajebista itp... Nawet jeśli sama w to nie uwierzy => mi nie uwierzy...

Tylko jak jej powiem, że mi coś nie pasuje to też może nie uwierzyć i powiedzieć, że się zgrywam...


Chyba za bardzo zaczynam filozofować itp... Jak ktoś może spojrzeć i obiektywnie skomentować będę wdzięczny ;]

Pozdro eVil.


http://www.podrywaj.org/forum/shit_test_chociaz_nie_wiem_pytanie_kobi
  • 3