Wpis z mikrobloga

@zenon0800:
opinia z grupy z facebooka:

I would rank them in this order Lego, Sembo, Decool and Lepin. Each on has it's pros and cons. For the instruction manual I would say Lego, Lepin, Decool and Sembo. Sembo instructions are to condensed. As for the stickers. Lego has stickers but my Lepin Red and Orange Bugatti had printed bricks. Decool and Sembo had knockoff decals. I've assembled 5 Bugatti's from different
@zenon0800: nie bardzo rozumiem, chcesz kupić dla kogoś, ale jeżeli musisz wydać kasy to kupisz coś sobie, bez sensu.
Chiron to licencja i właściwie to jest tam kilka elementów dla których warto go kupić, ale pewnie niedługo pojawią się w innych zestawach. Ja go nie kupiłem bo nie po to kupuje lego, nie potrzeba mi modelu na półce. Tak więc masz jeszcze spory wybór innych zestawów i może je kupić. Lepin
poza tym, dla siebie 1700zł za lego, to wolę zrobić sobie prawdziwy zdalnie sterowany samochodzik za taką kasę,


@zenon0800: Chirona da się kupić za 1255zł. Kupując podróby wspierasz złodziei. Cena 42083 to licencja, czas spędzony na projektowaniu, klocki. W takiej kolejności.