Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #ciaza #antykoncepcja

Ostra jazda bez gumki

Witam, właśnie stało się coś, po czym sam się sobie dziwie, no ale cóż każdy z nas jest tylko człowiekiem, trochę alkoholu i poszło ; )

Więc wyszło tak, że wraz ze swoją kobietą, uprawialiśmy spontaniczny seks, na brzegu jeziora, noc, gwiazdy, trochę alkoholu, fajny klimat, zrobili swoje, co prawda zabezpieczyliśmy się, wszystko pięknie, tylko jest jedno pieprzone "ale".


W pewnym momencie zsunęła mi się prezerwatywa, pod wpływem chwili zdecydowaliśmy, że jedziemy dalej, co prawda miałem jeszcze na tyle rozumu by nie kończyć tego orgazmem ze swojej strony, czyli nie doszedłem, teraz dochodzę do siebie i mam multum, złych i schizowych myśli, pytanie brzmi, jaka jest szansa, na zapłodnienie jeśli w niej nie doszedłem?

Gdy wyjąłem z niej penisa był wilgotny, chociaż wydaję mi się, że nie od prejakulatu, tylko od jej śluzu, gdyż prejakulat posiada inną woń, czy ktoś może się orientować jaka jest szansa na zapłodnienie w takim przypadku ?

Dodam do tego, ze była dzień przed okresem ; )


http://www.podrywaj.org/forum/ostra_jazda_bez_gumki
  • Odpowiedz